Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha a párod nem...

Mit tennél, ha a párod nem szeretne babát már egy ideje és csak azt mondja mindíg, hogy majd később?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt és 3 éve jegyesek. Van 1 lakáshitelünk és mostanában jár le a kocsiról a hitel. Eddig az volt a válasza a kérdésemre, hogy (miért nem akar gyereket) várjuk meg míg letelik a kocsiról a hitel. Mostmeg azt mondja, hogy nem érti miért sietek ezzel a dologgal. 1 éve jelentettem be neki, hogy babát akarok. Nem tudom mivel tudnám meggyőzni? Elvagyok keseredve!
2010. jún. 16. 15:19
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Igazából megfordult a fejemben amire te is gondolsz, de nem látok rá sok esélyt, hisz jóformán állandóan együtt vagyunk. Mostanában fordult már elő, hogy később jött haza, de azt tudom hogy miért volt. (munka) Nem hiszem,hogy lenne rá lehetősége hogy megcsaljon. Éppen ezek miatt kicsit védekező álláasba húzódtam mostanság, hogy mintha nem is érdekelne. De mindíg bújik hozzám, simogat, meg ha sokáig kell bentmaradnia a cégnél, akkor hazajön értem és visszamegyünk együtt.....
2010. jún. 16. 15:38
 12/16 anonim ***** válasza:

Értem. Akkor ok, ha így van. :) Akkor egyszerűen csak "fél" a gyerekvállalástól, mint a legtöbb férfi, nem? Az öcsémnek 5 év kellett, hogy feldolgozza, a felesége szülni szeretne :) Most várják a babát (pár hét múlva születik), mostmár nagyon boldog, de nekem mindig mondja, hogy fél a felelősség súlyától... meg mi lesz ha, mi lesz, ha??? Mondtam neki, hogy bármi is lesz, a család mindig itt van (lesz), és segítünk egymáson. :)


Beszélgess vele, tudd meg, hogy fél-e?

2010. jún. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Erre még nem is gondoltam, hogy fél tőle...... De lehet igazad van. Hisz látom rajta hogy szeretné, meg mondta is csak egyszerűen nem meri kimondani, hogy oké, akkor próbálkozzunk....
2010. jún. 16. 15:44
 14/16 anonim ***** válasza:

:) A férjem is félt tőle nagyon, pedig mi már idősebbek voltunk mikor született (mi voltunk, akik 15 év múlva vállaltuk). Akkor voltunk 35 és 38 évesek. :) De már nem fél.. sőt! Nagy erőt ad a kislányunk mindenhez! Beszélgess vele erről!


Most mennem kell, mert ébredezik a lányom. Ügyesen! :)

2010. jún. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál..... :))
2010. jún. 16. 15:51
 16/16 anonim ***** válasza:
Ó, nincs mit :) Na, sikerült vele erről beszélned azóta?
2010. jún. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!