Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerekes anyukák, ti mire...

Kisgyerekes anyukák, ti mire vágynátok?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek van egy 8 hónapos babája, és tudom, hogy hiányzik neki a kikapcsolódás, hogy ne csak a babával kelljen foglalkoznia. Szerencsére a baba az apukájával is nagyon jól elvan, így akár több órára is csinálhatnánk valami jó kis programot a barátnőmmel.

Ez igazából ajándék lenne neki, hogy egy kicsit kimozdulunk. Ti ilyen esetben hova mennétek szívesen, mivel töltenétek az időt?

Szeretném elvinni egy nagyon jó étterembe ebédelni. Gondoltam, hogy elmennénk egy közös masszázsra vagy elvinném vásárolni és amit szeretne megvenném neki.

Körülbelül 40.000 Ft-ot gondoltam erre, tehát olyan javaslatokat szeretnék kérni, ami ebbe belefér.

Minden ötletet szívesen fogadok.

Sajnos nehéz helyzetben vagyok, mert nincs gyermekem, nehéz megértenem az ő gondjait, de szeretném ha egy kicsit kikapcsolódna.


2018. jún. 26. 14:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon aranyos! Az ebéd jó, meg a masszázs is, de én személy szerint a vásárlós résznek úgy nem örülnék ha a barátnőm fizetné. Esetleg kozmetikus? Én hónapok óta csak tervezem 😞 vagy egy mozi? Színház?
2018. jún. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

Lehet, csinálnék valami egyedit.

Pl: "csajos kívánságkupon. beváltható bármire. kikötés: csak velem"


Vagy valami ilyesmi.

És akkor ő dönti el, de tudja, hogy ajándékba kapja tőled.

2018. jún. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hú de cuki vagy! 😊

Mi a barátnőmmel mind a ketten kisbabás anyukák vagyunk. Régóta beszéljük, hogy annyira jó lenne egy nap, amikor reggel elmegyünk otthonról, vásárolgatunk, ebédelünk egy jót, mozizunk és nem kell az órát nézni, hanem csak “úgy” elvagyunk.

De nagyon jó lenne szimplán egy mozi vagy ebéd kis vásárlással, meginni egy jó kávét nyugodtan, vagy én például ezer éve nem voltam színházban, na annak nagyon örülnék.

2018. jún. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle.🙂
2018. jún. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

ÉN tudod minek örültem volna a legjobban? Ha mondjuk a párom elment volna a gyerekkel pár órára a mamához pl, én meg otthon fetrenghettem volna pizsiben az àgyban sorozatot vagy filmet nézve pizzával és édességekkel!!


Én mondanám a barátnőmnek, hogy figyelj miénk X idő, mit szeretnél csinálni? És azt csinálnánk-

2018. jún. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm,nagyon jó tippek.

Csak ilyenkor egy anyuka nincs zavarban, hogy vajon mi van a babával? Jó kezekben van az apukánál, csak remélem nem fog aggodalmaskodni.

Visszaolvasva elég furán néz ki ez a megveszem, amit szeretne..... :) Ezt kihagyom.

Lehet elmegyünk fodrászhoz és csináltatunk valami szép fonást a hajunkba, az most úgy is nagyon megy.

2018. jún. 26. 14:35
 7/15 A kérdező kommentje:

Persze meg lehetne kérdezni, de az túl egyszerű, meg nem meglepetésszerű. Aznap tudja meg majd, hogy megyünk. A férjével megbeszélem, én beállítok, kap 20 percet, hogy elkészüljön és viszem állomásról állomásra, majd csak akkor tud meg mindent, ha ott vagyunk.

Közben találtam egy helyet, ahol karkötőket lehet fűzni magadnak, műanyagkövekkel, ásványokkal, segítenek neked, megkötik. Ennek biztos örülne.

2018. jún. 26. 14:48
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

Én a következő hétvégén kapok szabadnapot. Engem egy jó barát fog kísérni (ő kisgyerekes apa, és jól ismeri a helyzetet), így a csajos rész kilőve, de amit vele csinálni fogunk az lehet ezek közül bármi: beülni valahova egy koktélra és időkorlát nélkül beszélgetni, mozi vagy olyan parkba elmenni, ahol babakocsival nehéz közlekedni, és nem jutnék el oda egyébként. Olyan boltba elmenni, ahol régóta szeretnék megvenni valamit, de babakocsival nehéz bejutni vagy baba mellett fel se tudnám próbálni a kiszemelt cuccot.

Lányok közt egy fodrász, kozmetikus, eldugott kávézó is tökéletes lehet. A lényeg, hogy el tudjon lazulni.

2018. jún. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
25%

Nagyon kedves vagy, de ez az állomásról állomásra viszem, ő meg elalél a boldog meglepetésektől, szerintem csak a filmekben van.

Meg elmenni hajat fonatni? Hány évesek vagytok?

Szerintem eddig a legjobb javaslat az volt, hogy toppanj be, vigyél valamit amit szeret, mondd meg neki hogy most van X órátok arra, hogy az legyen amit csak akar, mit szeretne.

Én is legszívesebben a pizsiben fetrengést választottam volna kisbaba mellett :)

Vagy hogy házhoz jöjjön egy masszőr, egy órás teljes testmasszázsra, mialatt pl rendbe rakhattad volna a lakást :) nem lett volna nálam boldogabb :)


Továbbá, ha eslő alkalom lesz neki a baba nélkül, ne számíts rá, hogy nem.fog aggodalmaskodni ;)

2018. jún. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
11%

Hajfonás meg karkötő? Hány évesek vagytok?

Nem rosszindulat, de úgy tanácsolni is könnyebb, ha tudjuk.

Anyatejes vagy tápszeres?

Tudja etetni is az apuka?

Anyatejes gyerek mellől nem lehet rákészülés nélkül lelépni.

2018. jún. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!