Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerekes anyukák, ti mire...

Kisgyerekes anyukák, ti mire vágynátok?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek van egy 8 hónapos babája, és tudom, hogy hiányzik neki a kikapcsolódás, hogy ne csak a babával kelljen foglalkoznia. Szerencsére a baba az apukájával is nagyon jól elvan, így akár több órára is csinálhatnánk valami jó kis programot a barátnőmmel.

Ez igazából ajándék lenne neki, hogy egy kicsit kimozdulunk. Ti ilyen esetben hova mennétek szívesen, mivel töltenétek az időt?

Szeretném elvinni egy nagyon jó étterembe ebédelni. Gondoltam, hogy elmennénk egy közös masszázsra vagy elvinném vásárolni és amit szeretne megvenném neki.

Körülbelül 40.000 Ft-ot gondoltam erre, tehát olyan javaslatokat szeretnék kérni, ami ebbe belefér.

Minden ötletet szívesen fogadok.

Sajnos nehéz helyzetben vagyok, mert nincs gyermekem, nehéz megértenem az ő gondjait, de szeretném ha egy kicsit kikapcsolódna.


2018. jún. 26. 14:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
79%

Ezt akár az én barátnőm is írhatta volna, még a babám is ekkora.

Én valami lustálkodós programnak örülnék. Kifeküdni valahova és olvasni. Vagy nálunk filmezni és zabálni közben.

2018. jún. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
84%
Én legszívesebben strandra mennék, fürdeni, heverészni a parton, meginni egy-két koktélt, strandröplabdázni, vizicsúszdázni :D Egy aquaparkra például soha nem tudnék nemet mondani. De én ilyen vízimádó vagyok, 31 évesen is úgy rohanok fel a csúszdára, mint a gyerekek, akkor is, ha a sajátjaim nincsenek velem.
2018. jún. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
72%

Attól függ, mit szeret. Én pl. imádok masszíroztatni járni, hetente megyek, a legjobb barátnőm meg már a gondolattól is kiborul, hogy idegen érjen hozzá...Szóval tényleg, egyéni ízlés kérdése.


Viszont a vásárlás szerintem nem jó. Nekem ciki lenne, ha így vinne a legjobb barátnőm valahová, mintha nekem nem lenne pénzem arra, hogy magamra is költsek.

2018. jún. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
65%
De szeretnék egy ilyen barátnőt! Nagyon aranyos vagy! Én imádom a csajos dolgokat és örülnék akár egy szép fonásnak is. Séta, mozi, koktél szép környezetben. Én a vizes élményért nem vagyok odáig.
2018. jún. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves hozzaszólasokat. Nem vagyunk gyerekek, elmúltunk 30 évesek, de egy laza csajos délutánt nem egy keményre lakkozott kontyban képzeltem el....

A karkötőkészítés pedig szerintem kortól független, akár hobbi is lehet, szép dolog. De ha vki gyerekesnek gondolja tegye, annyira nem rossz dolog, ha felnőttkent is meg van bennünk a gyermek, ettől csak jobb szülő lehet az emberből. Talán jobb ha le sem írom, miken szórakozunk a barátnőimmel 30 fölött, mert az tényleg kiverné a biztosítékot. 😄

Még agyalok rajta, mert lehet pörgős csaj a barátnőm, de lehet most inkább pihenne, ahogy írtátok is.



11-es, amúgy melyik varosból vagy, csak a kíváncsiság kedveért. 😄

2018. jún. 26. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!