Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik egyedül maradtak a...

Akik egyedül maradtak a babaval hogy osszák be a gyest és a családit? Mondjuk ha szülőknél laknak.

Figyelt kérdés
2018. júl. 9. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Azt sehogy. Elmegy pelusra meg ruhára. Gyed+cspvel szülőknél lakva, ha nem kell rezsibe fizetni 1-2hónapot ki lehet húzni.
2018. júl. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Megveszi a pelenkát, a tápszert, vagy a babaételt, aztán reménykedik, hogy a szülei etetik és nem kell beszállnia a rezsibe. Ez a 38 ezer párszáz a kicsi szükségleteit fedezi, ha nem beteg. Teljesen kizárt, hogy egy felnőtt és egy kisgyerek minden költségét fedezze.
2018. júl. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Ezt a 38 ezret SEHOGY!
2018. júl. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%
A gyes-ből még akkor sem jöttem volna ki, ha végig a szüleimmel éltem volna. Nem is mertem volna munkaviszony nélkül gyereket vállalni. Nem volt túl sok a gyed-em sem, de arra elég volt, hogy a fiamnak meg magamnak megvegyem azt, ami a legszükségesebb. Egyéves volt, amikor elmentünk albérletbe, akkor már dolgoztam egy keveset otthonról. Nem éltünk nagy lábon, de a lakbért, rezsit, és a minimális szükségleteinket fedezte a gyed és a keresetem. Igaz, akkor még (10 éve) nem voltak így elszállva a lakbérek.
2018. júl. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30%
Sosem kerülnék ilyen helyzetbe, mert nem segélyre szültem, hanem volt munkaviszonyom, max gyed-et kaptam. A gyerek két éves korában pedig visszamentem volna dolgozni ha elválunk a férjemmel. Jaa igen, a szülők nyakára se mennék lakni. A legtöbb ember nem a férje pénzére szül így nem okoz neki gondot ha egyedül marad.
2018. júl. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!