Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Titeket is idegesít, amikor...

Titeket is idegesít, amikor az anyukák mindent becéznek, még ami nem is a gyerekkel kapcsolatos, az is? Lepcsi, vérnyomi, stb? Vagy ez is olyan pesti dolog?

Figyelt kérdés
2018. júl. 11. 12:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
85%
Ezeket még olvasni is rossz . Van egy pár ember aki megpróbált ilyen nyelven hozzám szólni .. kb 5 percig probálkozott. Mindig visszakérdeztem mit szeretne mert nem értem .. Azóta nem használja így a szavakat . De belőlem anyuka létemre ezek kihozzák az idegbeteg állatot :D
2018. júl. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem valamiért a tejci borít ki, de az nagyon! Szerencsére senki nincs a környezetemben, aki ennyire hülyci. :-))))
2018. júl. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem okvetlen kisgyerekes anyukák beszédmódja.

Zöldségesnél kiírva is láttam ilyet (és nem Pesten!): nari, mandi. A kis táblák mögött szégyellősen narancsok és mandarinok húzódtak meg.

De a csúcs az, amit egyszer internetes fórumon láttam.

Ti milyen ajándékot ajánlanátok Valentin-napra?

Nos ez szó szerint így volt megfogalmazva:

"Valcsi napcsi ajcsi?"

Nekem ez már fájt.

2018. júl. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Vérnyomi? Ne viccelj! :)))


Ez borzasztó. Fővárosi vagyok, de ezt inkább idétlenebb emberektől tapasztalom, lakóhelytől függetlenül.


A legrosszabb, amit ebben a körben hallottam egyszer, az a menike volt. Sosem találjátok ki, de ez ez bizony a hasmenés lett volna ...

2018. júl. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Kár, hogy nincs nevetős "lájk", nagyon vicceseket írtok! :D
2018. júl. 11. 14:19
 16/21 anonim ***** válasza:
31%
Engem az idegesít, hogy a vidékiek egyből ugranak, ha valami negatív sztorival bele lehet kötni a pestiekbe, miközben a marha vidéki nem nyitja ki a fülét, hogy meghallja, hogy a nagy vidéken is becéznek mindent orrba szájba, és nem feltétlen az anyukák, hanem mondjuk a tinik a szupcsi, szivcsi-jükkel, meg a "depis vagyok, öngyi leszek" szóhasználatukkal.
2018. júl. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Akkor az én kedvencem Szombathely kifozde táblájara kiírt menu volt. mentségükre szóljon pici tábla vikt:


Seri pöri noki kovi ubi

2018. júl. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem a tejci visz a sírba. Leírva is.
2018. júl. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem pesti dolog. És lever tőle a víz. Legutóbb valakinek szomi lett a gyereke (szomorú), a tejcitől vedleni kezdek. El tudjatok képzelni, hogy valaki kirohan a lépibe? Ez a lépcsőház.
2018. júl. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Igen, feláll a szőr a hátamon ettől a kisgyerekes anyukás "nyelvtől"...

Tejci, "szopiztunk" (max. a gyerek, te nem.. vagy mégis? :D), alci, de a legjobban most nemrég a "hurci"-tól kapartam a falat. Lefordítom: az kendő, amivel egyes anyukák a gyereket magukra kötik. Azt hiszem.

Leginkább csak neten találkozom ezekkel a gyöngyszemekkel, élőben szerencsére ritkán.

2018. júl. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!