Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 hónapos babát elvinnétek...

3 hónapos babát elvinnétek esküvőre és lakodalomba?

Figyelt kérdés
Testvéremék esküvője lesz, így nem szeretnék otthon maradni. Elvigyem a kislányomat, vagy inkább bébiszitterre bízzam? Nem lennénk ott egész éjszaka, de tartok a hangos zenétől egy kicsit.
2018. júl. 15. 18:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
84%
A szertartas idejere vigyazhat ra az apukaja, nalunk igy volt. A lagzi elejen hordoztam, ram volt kotve, szoptatni is tudtam, 8-kor eljottunk. Tenyleg nem lehet igy kikapcsolodni, mindenkeppen vinnek magammal a helyedben segitseget, es nem maradnek sokaig.
2018. júl. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
76%
Nem vinném magammal.
2018. júl. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
76%
Nem!
2018. júl. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
25%
Mi vinnénk, ez teljesen természetes. Senkire nem bízzuk a gyereket, egyedül se hagyhatjuk.
2018. júl. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
49%

Nem vinném mert egy ekkora gyerek nem ilyen rendezvényre való!

- sírhat, nyűgös lehet, tönkreteheti a szertartàst ami zavaró és joggal haragudhatna a pàr. Szóval minek vinnénk? ( voltam màr ilyen esküvőn, a gyerek üvöltött, anyuka szerint milyen cuki, mindenki màs meg mérges volt mert nem volt hajlandó kivinni.A pasija tette meg végül.) Nagyon kínos volt az egész.

- amúgy se fog fel belőle semmit, nem lesz emléke róla, szóval minek?

- mi sem tudnànk kikapcsolódni ha mindig a gyerekre kell figyelni, szóval minek?

- pelenka, popsitörlő, ilyen olyan cucc, csomó dolgot kéne cipelni csak a gyerek miatt...ismét csak minek?

Pàr óràt se bírtok ki hogy ne mutogassàtok? Szóval nem vinnénk, nem akarnék se a tesómmal, se a pàrral , se magunkkal kicseszni.

2018. júl. 16. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
43%
Én vittem az öcsémére. Semmi gond nem volt, hangját sem lehetett hallani. Bébiszitterre nem hagynám, a család meg ugye részt vett az esküvőn. A férjem szülei meg messze laknak, de amúgy is anyatejes volt még, szóval max. 3 órára szakadhattunk el egymástól. Nálunk az lenne a furcsa, ha nem vinnénk a gyerekeinket, akármekkorák. Szinte végig babakocsiban volt, nézelődött, aludt, és nem ő volt az egyetlen baba. Most másfél éves lesz, 3 hét múlva megyünk a bátyám esküvőjére. Szerintem most nehezebb dolgunk lesz vele, de biztos, hogy nem fogja megzavarni a lagzit.
2018. júl. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Hát attól függ... Az enyémekkel ennyi idősen el lehetett volna menni, mert kb. 4 hónapos korukig bárhol lehettünk, nekik mindegy volt, nézelődtek vagy aludtak. Otthon nem hagytam volna őket, mert anyatejesek voltak, de nyilván a testvérem esküvőjét sem hagytam volna ki.

Ha én lettem volna ilyen helyzetben, biztos, hogy elmentem volna, de előre szóltam volna, hogy nem tudjuk, meddig tudunk maradni. A szertartást pl. az enyémek tuti kibírták volna, és ha jól jön ki a lépés, akkor a lagzi nagy részét is. Ha nyűgösködés lett volna, természetesen eljöttünk volna.

2018. júl. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
46%
Tesóm gyereke pont 3 hónapos volt a mi esküvőnkön. Természetesen ott volt. Hol máshol lett volna, amikor egy ilyen pici baba bármikor éhes lehet és csak az anyukája tudja szoptatni? Vagy a tesóm ne jött volna az esküvőmre?
2018. júl. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Én a 6 hónapos lányomat nem viszem a párom húgának az esküvőjére/lagzijába.

Ő még nem élvezné, nekünk nehezebb lenne, így marad bébiszitterre, máskor is volt már ilyen. Annak a híve vagyok, hogy a gyerek az első, de néha anyának és apának bizony rendesen ki kell kapcsolódnia, hogy ne fásuljon bele a gyereknevelésbe és egy esküvő erre péládul jó alkalom.

2018. júl. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!