Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen viragot erdemes venni...

Milyen viragot erdemes venni 1 eves mellett?

Figyelt kérdés
Szeretnek viragot bentre valamit, ami szep, magasra is lehet tenni pl szekreny tetejere es nem tul draga, nem tul terebelyes. Nektek mitek van?
2018. júl. 25. 16:56
 1/8 A kérdező kommentje:
A kerdesem azert irodott, mert ugye mindent kipakol, szetdobal igy a foldon pl nem lenne tul jo helye szegenynek.
2018. júl. 25. 16:57
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Amíg kicsik, semmit nem vettem. Nem csak felborítják és kitúrják, de a lehulló részeket a szájukba is veszik. Nekem nem volt ehhez türelmem, hogy lessem, evett-e levelet, virágszirmot, stb.
2018. júl. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Orchideáim vannak az ablakban, Ikea 4x4 polc tetején vitorla virág, asztalon vázában bármi lehet, az asztal közepe még biztonságban van.. :)

(19 hónapos)


Én inkább erkélyre ültetek, rakodok: levendula, paradicsom, kövirózsák, stb.

2018. júl. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is orchidea van, az ablakban meg a polcokon. Illetve fűszernövények. De pl azt az orchideát ami az ablakban van már sikerült ledobnia egy labdával. ami a legfontosabb, hogy ne legyen mérgező.
2018. júl. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kintre majd szeretnek ultetni csak azt meg a macska verne le 😂

Kertem van, de az konyhakert.

Mar tobben csodalkoztak, miert nincs virag nalunk.. igazabol en is szeretnek. Nincs valami kicsi virag ami elfer a szekreny tetejen es arnyekot kedvelo?

2018. júl. 25. 17:41
 6/8 anonim ***** válasza:
korallvirág
2018. júl. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az szep, koszonom :)
2018. júl. 25. 18:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Törpebors a konyhában.
2018. júl. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!