Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit változtattál a külsődön,...

Mit változtattál a külsődön, mikor gyereked lett? Van valami külsőség, amivel szemben kicsit igénytelenebb lettél?

Figyelt kérdés
2018. júl. 27. 11:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
41%

Nem, ugyanúgy nézek ki mint gyerek előtt, annyi hogy játszótérre nem veszem fel a magassarkúimat nyilván, de ott is alap sminket rakok fel.

Sose éreztem/érezném jól magam mackónadrágba, hajamat ombréra festetem és imádom hogy hosszú ,nem válnék meg tőle csak mert gyerekem lett, és az a napi 10-15 perc míg elkészülődök/sminkelek semmibe nem akadályoz attól hogy anya lettem.

10 kg maradt rajtam szülés után, azt 1 év alatt leadtam.

De sajnos rengeteg anyukát látok hogy elslamposodnak , az ő dolguk, csak a férjüket sajnálom hogy elvesznek egy csinos nőt, és akkor gyerek után kapnak egy molett, kicsit sem nőies feleséget.

2018. júl. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
En annyit valtoztam - onhibamon kivul - hogy 15 kg- ot fogytam a szoptatassal. 48 kg vagyok, es 170 cm, minden csontom kint, de nem tudok hizni.
2018. júl. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám igénytelennek, de már abszolút nem hordok magas sarkút semmiből. Pedig régen csak az volt rajtam.
2018. júl. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
55%

Az alkaromra tetováltattam a lányom nevét és a születési dátumát.

Ez az egy tetkóm van.

2018. júl. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Én még a negyedik után sem változtattam a külsömön, erre semmi okom sem volt.
2018. júl. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
33%

Nem sminkelek, de helyette megoldom tartósan (szempillaspirál helyett műszempilla, szemöldökceruza helyett tartós festék), szóval ennek nincs látszata, ugyanúgy nézek ki, csak nem kell vele pepecselnem.

Változás, bár nem igénytelenedés, hogy nekem is az alkaromra lett tetoválva a lányom neve és születési dátuma. Ezen kívül ugyanúgy nézek ki, mint a terhesség előtt.

2018. júl. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
61%

OFF: lenne egy kérdésem és tényleg érdekelne (nem provokatív kérdés), mert nem tudom igazán megérteni: miért kell/mi értelme van a gyerek nevét/születési dátumát rátetoválni valahová?

Ez nekem olyan, mintha enélkül elfelejtenék és azért van rá szükség - szóval légy szíves, írjátok meg, hogy nektek mire jó?

2018. júl. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
64%
Off: Nekem van egy csomó tetkóm, de én sem értem a születési dátumos, neves tetkókat. Nekem olyan érzés, mintha emléket állítanának neki.
2018. júl. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
72%

6-os vagyok. Nyilván nem azért van a tetkó, mert amúgy elfelejteném :D csak olyasmit tetováltatok magamra, ami fontos számomra. A gyerekem meg egyértelműen a legfontosabb, nyilván nem ő fog kimaradni :)

Nekem a random minták, amik "csak úgy, mert tetszik" alapon kerülnek fel valakire, sokkal kevésbé érthetők, hogy minek.

2018. júl. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
87%

Iszonyúan hullott a hajam hónapokig, le kellett vágatni, pedig sosem állt jól a rövid haj, a személyiségem is teljesen más. Ez rosszul érintett.

A csípőm tartósan szélesebb maradt, először ikreket vártam, és hát így jártam alkatilag.


A harmadik gyerek után elkezdtek a hormonoktól nagyobbodni az anyajegyeim, leszedettem hatot, ez mondjuk jól jött.


Aztán visszaállt a szervezetem, most újra hosszú a hajam, a sok évig tartó szoptatástól romlani kezdő fogaimat gyorsan rendbe rakattam.


Mondjuk azt bevallom, hogy új ruhákat csak akkor kezdtem venni, mikor visszamentem dolgozni, és hát igen, sokszor voltam lebukott itthoni pólóban, és évekig jártam papucsban.

2018. júl. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!