Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit változtattál a külsődön,...

Mit változtattál a külsődön, mikor gyereked lett? Van valami külsőség, amivel szemben kicsit igénytelenebb lettél?

Figyelt kérdés
2018. júl. 27. 11:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
82%

Semmit sem változtattam.Mindig sportosan oltoztem így senkinek sem tunok slamposnak.Soha nem éreztem jól magam tusarkuba,miniben, szóval maradtam a régi.😂Amíg a babánk nem tudott ülni sokszor voltam lebukott pólóban,néha a nadrág is olyan lett, hogy párom ne tudjon arra morogni, hogy már a bukasos pólót se cserélem néha egy- egy órára megkapta etetés után a gyerkocot így tudta, hogy 5percenkent nem fog senki ruhát cserélni csakhogy ne legyen bufis a ruha.

Meg van pár kiló plusz rajtam amin dolgozok, hogy lejojjon de alapvetően jól érzem magam és a párom is ugyanúgy viszonyul hozzám ennyi visszaigazolás nekem bőven elég.

2018. júl. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Semmiben.
2018. júl. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
93%

Változtam, de nem a gyerek miatt változtattam, mégis köze van hozzá.

Gyerek előtt pólós, farmeros, balerina cipős laza csaj voltam 30-hoz közel.

Gyerekkel ezt a stílust továbbra is képviselem a játszótéren, de egyre több a nőies blúzom, szoknyám, egyberuhám.

2018. júl. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
83%

Azóta nincs tarajam :D

Egyébként nem a gyerekeim születése miatt változtattam a megjelenésemen, csak az évek során változott az ízlésem. Régen állandóan bakancsban jártam, farmeren kívül más nadrágom nem is volt, és csak nadrágot hordtam, meg nagyon ritkán skótkockás szoknyát. Az elmúlt tíz évben egyre több ruhám lett (mármint ilyen egyrészesek), időnként hordok magassarkút is, és úgy kb. fél éve jöttem rá, hogy szoknyát hordani mennyire jó (és mennyivel előnyösebb is, mivel sajnos hasban kicsit erősebb vagyok, főleg a hasam alsó része párnás, ez jó szabású szoknyában sokkal kevésbé látszik, mint a feszes farmerekben).

Igénytelenebb nem lettem, sőt, szerintem most inkább vagyok közelebb öltözködésben a klasszikus nőies stílushoz, huszonévesen sokkal vagányabban öltözködtem. Viszont akkoriban meg állandóan ki voltam sminkelve. Most van, hogy csak egy bb krémet kenek magamra meg szempillaspirál, és kész. Ezt nem mondanám igénytelenségnek, hanem csak annyi, hogy már nem zavar, ha "pucéran" van az arcom, na meg végre így harmincéves koromra nincsenek pattanásaim sem :D

2018. júl. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
66%
Az igenytelenseg nalam az apolatlansagnal kezdodik, erre nem nagyon volt pelda, neha elcsuszott a hajmosas. Nekem idoszaktol fugg, ha rengeteget ebred es hulla vagyok, kepes vagyok egesz nap pizsamaban lenni (polo+rovidgatya), kiveve persze, ha kimegyek az utcara. Ha nem vagyok faradt, akkor van energiam magammal is foglalkozni. A fenekig ero hajambol vall folottig ero longbobot vagattam, mert folyton fel volt kontyba tekerve, lassan szaradt, nyug volt foglalkozni vele, ezt meg is bantam felig, szeretem a hosszu hajat, es meg fogom ujra noveszteni, ha nem is olyan hosszura.
2018. júl. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
67%
Semmit nem változtattam
2018. júl. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodom, mi változott...Eleinte nem sok, mert jól aludt, nekem sok időm volt, férjem sokat volt otthon, viszont mióta dolgozom, már gondot okoz az, hogy az időmből szánjak pl. manikűrre, így otthon festem, színeset is elhagytam, mert ronda, ha kopik. Fodrászhoz pl. el tudok jutni, mert azt muszáj őszülés miatt. Az öltözködésem ugyanolyan, mint előtte volt, kivéve talán, hogy nem hordok magassarkút soha, mert sokat megyek gyalog, sokat sétálunk együtt.
2018. júl. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
75%

Öltözködésben semmit.


A hajam megnövesztettem,de ez nem nagy változás mivel évekig az volt h megnőtt a hajam, nyáron levágattam, megint megnőtt... Stb, most meg meghagytam a hosszút.


Viszont meghíztam. Hízásra hajlamos vagyok a saját hibámból, plusz pajzsmirigy problémám is van.


De igazából olyan vagyok mint előtte, az apróbb változások meg amiatt vannak, mint mindenki másnak, hogy "öregszünk"


Igénytelenebb nem lettem, mert a hajszínemben mázlis vagyok, semmi pénzért nem festetném. Formája is rendben és egészségileg is.

Kozmetika havi 1szer, szemöldök es szempilla festés, mivel szőke vagyok így anélkül mintha nem lenne arcom. :D


Műköröm sosem volt, festeni sem nagyon szoktam, csak ha rámjön a hoppáré. :D


Szőrtelenítés az évek óta ugyanúgy zajlik.


Hajmosas, tisztalkodas sosem maradt el a gyerek miatt. Ha a hajmosást húznám, azt azert tenném, mert semmi kedvem és nem a gyerek hibája. :)

Lyukas, foltos ruháim nincsenek. Megjavítom, folttisztítok, ha nem megy akkor kuka. Lebüfizett ruhában pedig sosem maradtam mert büdös.

2018. júl. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nem hordok magassarkút. Futni egy 2 éves után abban nem opció:)
2018. júl. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos kötényhasam lett és van rajtam 5-6 kg. Nem vagyok kövér, de régen szép alakom volt, most olyan semmilyen. A szoptatástól kihullott a hajam, így a hosszú szőkéből barna bob lett. Látom is magamon, hogy meganyukásodtam. Régen mindig tip-top voltam, most arra törekszem, hogy minél hamarabb inulni tudjunk ha kell. Nem vagyok igénytelen, de megváltoztam, ez tény, mások a prioritások. 32N, 2 dackorszakos gyerek anyuja
2018. júl. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!