Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák. Mit tegyek, hogy...

Anyukák. Mit tegyek, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Ma elért engem a hányás hasmenés. Nagyon durván mert se étel se ital nem marad bennem.


Mit tudnék ellene tenni?


Egyedül vagyok itthon a fiammal. 1 éves lesz lassan. Igaz apa is haza ér holnap este, de az még nagyon messze van. Semmihez nincs erőm. Alig bírtam megfürdetni. Mert ha felveszem úgy befeszül a gyomrom hogy már jön is vissza. A gyomrom nagyon fáj.


És átadni se szeretném neki. Szerintetek?



2018. aug. 2. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérj meg valakit, hogy ma éjjel menjen ár hozzátok, legyen ott a kicsivel, te pedig menj be az ügyeletre. Vagy ha ezt nagyon nem akarod, akkor hívd ki az ügyeletes orvost. Ha vírus, átadhatod a fiadnak és a párodnak is.
2018. aug. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Át*
2018. aug. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt 2 éve. Sajnos a gyerekeim elkapták. Sok folyadékot próbálja inni akár kortyonként, pirítós kenyeret egyél egy kicsit, esetleg görcsoldót vegyél be. A gyerekeknél 36 órára jött elő.
2018. aug. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Izotóniás folyadékot igyál ha van otthon.
2018. aug. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

B6 vitamin hányás csillapító, és kóla kortyonként. Mindig csak egy keveset.

Holnap patika, kérsz hasfogót, probiotikumot. Utóbbi kelleni fog a picinek is, ha elkapta.

2018. aug. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajna a kisfiam is elkapta, egész este jött vissza neki a tápszer. Szerencsére neki hasmenése nincs és a reggeli tápszer már nem jött vissza. És én is jobban vagyok. Remélem ennyi volt.
2018. aug. 3. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!