Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák elkisérnétek apát a...

Anyukák elkisérnétek apát a babával ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Nagyon tanácstalan vagyok, Debrecenben élünk, apa megy próbamunkára Ausztriába,(560km) holnap este 11kor indul hogy másnap hajnali fél 5re oda érjen, délelőtt 9 óráig kellene dolgozni. Mi pedig addig a kocsiban dekkolnánk aztán ha végezne szét néznénk Bécsbe majd indulás haza délután kB 2-3 óra körül hogy estére haza érjünk fürdés időre. Nagyon bizonytalan vagyok, ismeretlen út, környezet, a gyerek 11 hónapos, mászik, menni még nem tud, szóval vagy a baba kocsiban vagy az autós ülésben ücsörögne, és unatkoznánk valószínűleg.
2018. júl. 28. 18:24
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt.
2018. júl. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Pénzért se. Ez mindenkinek kínzás lenne.
2018. júl. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem kisernem el, mert a munka miatt neked ketszer annyit kellene a kocsiban dekkolni, mint szukseges.

Nem hondolom, hogy elvezned fel napnyi autoban ules utan a varosnezest nehany oran at, hogy azutan indulhassatok haza.

Arrol ne is beszeljunk, hogy a ferjed probamunkara megy, siman elhuzodhat akar amiatt, mert jobban megnezik mit csinal, vagy mert megbeszelik a tovabbiakat. Vagy vegezni fog 9-kor, vagy nem...


Inkab vegyetek ki szallast elozo napra es az aznap estere. Akkor mar ott alhattok, a ferjed alhatna a probamunka elott, te maradtlhatnal a gyerekkel nyugiban a szallason, vagy setalhatnatok, azutan varosnezes, este vacsora, kialusszatok magatokat es masnap haza. Mint egy mininyaralas.


Off: hirtelen meglepodtem, hogy felnott nokent az Edesapadat kisergeted a gyerekeddel egyutt, mire leesett, hogy a gyereked apjarol beszelsz, azaz a ferjedrol. Pedig irni akartam, hogy milyen szuper, jogy ilyen szoros kapcsolatban vagy Apukaddal...

2018. júl. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem, dögmeleg van.
2018. júl. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
96%
Már azt se értem, hogy merült fel a lehetőség. Eszembe sem jutna ilyen.
2018. júl. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen sem tenném ki a gyerekemet ilyen tortúrának...
2018. júl. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Minek? Apa valoszinuleg felnött, önálló ember, kepes egyedul elmenni és vissza jönni kísérő nélkül. Ha mégsem, akkor gyereket se kellett volna vallanines külföldi munkát sem.
2018. júl. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Semmi esetre sem. Még a 8 éves gyerekemmel se.

Meleg van, még én felnőttként sem ülnék unatkozva ennyi órát, nem egy kisgyerekkel.

Ha kirándulni akartok, akkor biztos van apának szabadnapja, ugorjatok át akkor Bécsbe célirányosan.

2018. júl. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
nem
2018. júl. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
El nem tudom képzelni, miért vagy tanácstalan. Ebben neked meg a gyereknek konkrétan semmi jó nem lenne. Biztos nem mennénk, egy nagy nyűglődés lenne az egész út.
2018. júl. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!