Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elfáradt anyukák te miket...

Elfáradt anyukák te miket szoktatok érezni?

Figyelt kérdés
2018. júl. 18. 17:52
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*ti
2018. júl. 18. 17:53
 2/14 anonim ***** válasza:
?
2018. júl. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
Fáradtságot?!?!?
2018. júl. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
Néha megfogalmazni is nehéz. Csak ülök némán, nézek ki a fejemből zombi mód, és nem érzek semmit. Néha képes lennék ülve elaludni. Néha meg monoton teszem a dolgom, és igyekszem nem belegondolni abba, hogy ez így lesz holnap is, és holnapután is, és azután is. Relative megtörtem már. Az első hónapokban még felzaklatott, ha belegondoltam, hogy hány és hány hasonló hónap áll előttem, mire felnőnek annyira, hogy legyen valamennyi életem. Most már kezdek beletörődni. Min. 5 év letöltendő, mert nem gondolkodtam előre reálisan.
2018. júl. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
Kiszöktem fürdeni, apuka babázik, én addig is fekhetek. :)
2018. júl. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
Ülök és nézek ki a fejemből. Nem gondolok semmire, max arra, hogy alig várom, hogy elaludjon.
2018. júl. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
39%
Szeretetet és hálát, akármilyen fáradt is vagyok épp. Egyébként estig kibírom, aztán ha gáz a helyzet, megkapja őket a férjem én pedig elvonulok filmet nézni, fagyi, chipsz és kóla társaságában. 2 óra alatt rendbejövök. Ha mégsem elég a film, akkor másként veszem igénybe a férjem szolgálatait. A szex a legjobb lazító. 😊
2018. júl. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én nem érzem, inkább tapasztalom, mert olyankor mindig félrebeszélek. Rossz szót használok vagy végső stádiumban már a mondataim szerkezete se stimmel.

Vagy furcsa dolgokat csinálok, elfelejtek dolgokat, ilyesmik.

2018. júl. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%

7es

Nem mindenki tud elvonulni 2 órára :) sőt még wc-re se

2018. júl. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
Este, miután a férjem hazaért, kb 3 havonta egyszer. 😊 Nem írtam, hogy minden nap ilyen állapotban vagyok, nálam ez ritka, imádom a gyerekeimet, ők pedig nem hisztisek, tudnak viselkedni. 7-es voltam.
2018. júl. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!