Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fáradt anyukák ti is érezték...

Fáradt anyukák ti is érezték sokszor olyat magatokon hogy dekocentraktak vagytok és szédüleses fáradtság van rajtatok?

Figyelt kérdés
2018. aug. 3. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen
2018. aug. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Ezt nem anyukák érzik csak. Bárki akinek fárasztó időszaka van. Én a lányomnál abszolút nem erzek ilyet (egyéves) de fiamnál 7 éve éreztem. Gyerekek előtt is éreztem pl. vizsgaidőszakban. Szóval bármennyire is divat lett a fáradtságot az anyák privilégiumának szentelni, hülyeség. Soha nem voltam ennyire energikus mint most, a második gyerek mellett.

(de tele a net az anyukás "poénokkal" hogy "énidő? ohh azt sem tudom mi az", meg "hogy kérek-e kávét? 3-at is hisz ANYA vagyok" stb.....)

2018. aug. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első gyereknél én is jobban éreztem, de azért a másodiknál is akad bőven. Nekem főleg a nemalvas az ami kihozza
2018. aug. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hat nálunk is a nem alvás inkább szerintem :/ meg nem pihenjnk soha mindig mozgásba vagyunk ... egy hónapig beteg is volt a gyerek hat se nappalunk se éjszakának és most megint náthás :(
2018. aug. 3. 15:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is az első gyereknél voltam nagyon fáradt, igen, szédültem, akadozott a beszédem. De azt mindkettőnek érzem, éreztem, hogy nehezebben tudok koncentrálni, igaz mindkettő 3 éven aluli.
2018. aug. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak amióta újra babát várok. Alszom a naggyal nappal is, így kibírható. Mielőtt terhes lettem, tök energikus voltam, sosem éreztem fizikai tünetét a fáradtságnak, max picit nehezebben keltem 1-1 reggel.
2018. aug. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%
Ma átpelenkáztam a gyereket és ráadtam a nadrágot, amire majdnem tettem még egy pelust. :) szóval előfordul.
2018. aug. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!