Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pampers popsitorlo kendőt...

Pampers popsitorlo kendőt szopogatott lehet baja?

Figyelt kérdés
Kérlek ne vessetek meg kb. 20 mp ig nem figyeltem és a 8 hónapos babám kivette a lezárt dobozból a popsitorlo és azt majszolta. Lehet tőle baja?

2018. aug. 10. 16:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem már el kell dugnom a popsitörlőt, nyomja ki belőle a nedvességet, hogy a szájába csepegjen, ha meg nem jön belőle semmi nyalogatja. Mikor pelenkázom mindig elcsen egyet, nem tudok mit tenni. Baja nem lesz tőle, persze azt nem mondom, hogy "fogyasztásra alkalmas".
2018. aug. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyalja, szopogatja, beakasztja a két alsó fogába és tépkedi, ez a fiam. Nem ismerek olyan gyereket, aki ne kóstolta volna meg, minimum egyszer életében.

Vajon miért finomabb a popsitörlő, a fogkrém, a fürdővíz, a fű, a szappan és reggelig sorolhatnám még mi, mint pl a gondosan elkészített reggeli vagy ebéd? Talány. Kár hogy nem emlékszem ilyen pici koromra, akkor talán tudnám.

2018. aug. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is imádta egy időben, ez volt a mániája. Kíváncsi lettem, megkóstoltam én is, hát basszus, undorító keserű íze van, fel nem tudom fogni, mi a jó ebben :D
2018. aug. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Enyém is megszopogatta rendszeresen, csak a pampersestől tiszta vörös lett az egész arca...:/ ennyit a pampersről...
2018. aug. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!