Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Barátnőm terhes, mit tegyek?

Barátnőm terhes, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Még én is gyereknek tartom magam, szeretek bulizni, tanulni akarok még és bizonytalan vagyok teljesen, félek erre nem lesz lehetőségem már. Látom rajta nagyon boldog, így még fel sem mertem vetni az elvetetést, meg lehet nem is akarom, nem tudom. Igazából örülök is meg nem is, mert jó látni őt ennyire boldognak és a kapcsolatunkat is szorosabbá teszi, de félek a jövőmre nézve probléma egy gyerek. Szüleink, mindenben támogatnak, a gyereknek mindene meglehet aminek nagyon örülök, de nem tudom hogy én akarom-e vagy nem.

Örülnék fiatal szülők véleményének, akik voltak hasonló helyzetben. 19L 19F



2018. aug. 16. 09:08
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
76%
9.vagyok: le lehet szavazni, de akkor is az a helyzet, hogy a srácot senki sem kérdezte meg, hogy mit szeretne.
2018. aug. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
89%
Na akkor hamarosan még egy fiatal anyukával bővül a társkeresőzők száma...
2018. aug. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
81%

" de akkor is az a helyzet, hogy a srácot senki sem kérdezte meg, hogy mit szeretne."


Gondolom a csaj kényszerítette szexre, majd az eldobott óvszerből fecskendővel szívta ki a cuccot, hogy terhes legyen, nem?

Ugyan már. Felnőtt emberek tisztában vannak vele, hogy készül a gyerek. Komolyan nem értem, mikor meglepődnek a terhességen.

Ha meg a csaj azt állította, hogy tabit szed és mégsem tette, azt gondolom leírta volna a kérdező.

2018. aug. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha te nem akarod a gyereket, és nem mered őszintén elmondani, akkor óriási hibát követsz el!

Ez a barátnőddel szemben sem igazságos, mert ő most abban a tudatban vállalja az anyaságot, hogy te is akarod, és végig támogatni fogod a felnevelésében. De ez már most teljesen egyértelmű, hogy nagyon gyorsan egyedül fog maradni. Ha ezzel ő is tisztában lenne, akkor lehet, hogy nem tartja meg.

Sajnos benne van a pakliban, hogy a ti kapcsolatotoknak mindenképp vége. De neki se mindegy, hogy úgy folytatja az életét, hogy gondoskodnia kell egy gyerekről élete végéig, vagy tiszta lappal.

Neked könnyű, ha meggondolod magad, löksz havi 20 ezret, és úgy èlsz, mintha sose született volna gyerek. És ő? Ha szereted, akkor nem toszod el az egész életét azzal, hogy most hazudsz neki arról, hogy akarod-e ezt a gyereket.

Most még boldog. De lesznek mélypontok, amikor utálni fogja az egész terhességet. Akkor hogy fogod támogatni? Sehogy. Legfeljebb ráébredsz, hogy mit vállaltál, meggondolod magad, és otthagyod terhesen, vagy pár hónapos babàval.

2018. aug. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
80%

"a srácot senki sem kérdezte meg, hogy mit szeretne"

Igen, biztos megerőszakolta az a gonosz nőszemély :D


Kérdező: sürgősen döntsd el, hogy akarod-e vagy sem, és ha nem, akkor ne áltasd a barátnődet azzal, hogy milyen jó család lesztek...

2018. aug. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk leülsz a bnőddel és megbeszélitek?

Mert neki szóba se jöhet a főiskola/egyetem pár évig. Neked meg a bulizás.

2018. aug. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon nehéz helyzet. Nekem annak idején apukám sokszor a lelkemre kötötte, hogy "kicsim, tudod miért nincsenek a gyerekeknek gyermekei? Mert még gyermekek." Ezt arra mondta vagy még véletlenül se csináljak " hibát".
2018. aug. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Ettől persze nincs megoldva a helyzet, azt gondolom, hogy nagyon komoly beszélgetést kell erről lefolytatnotok, mert az sem jó, hogyha úgy lesz gyermeketek hogy te nem akarod ,és tényleg kérdés , hogy elég érettek vagytok mindketten ehhez.
2018. aug. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
54%
8as mekkora sztár vagy már... Miss Tökéleteske.
2018. aug. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
53%
17 na ne gyere nekem azzal,hogy a gyerek a legnagyobb öröm az életben. A FRANCOKAT AZ!
2018. aug. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!