Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Barátnőm terhes, mit tegyek?

Barátnőm terhes, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Még én is gyereknek tartom magam, szeretek bulizni, tanulni akarok még és bizonytalan vagyok teljesen, félek erre nem lesz lehetőségem már. Látom rajta nagyon boldog, így még fel sem mertem vetni az elvetetést, meg lehet nem is akarom, nem tudom. Igazából örülök is meg nem is, mert jó látni őt ennyire boldognak és a kapcsolatunkat is szorosabbá teszi, de félek a jövőmre nézve probléma egy gyerek. Szüleink, mindenben támogatnak, a gyereknek mindene meglehet aminek nagyon örülök, de nem tudom hogy én akarom-e vagy nem.

Örülnék fiatal szülők véleményének, akik voltak hasonló helyzetben. 19L 19F



2018. aug. 16. 09:08
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Elfogom mondani neki, hogy nem szeretnék gyereket. Belegondolni is rossz hogy szüleim is beleélték magukat, mindenki, és hogy fognak reagálni. Nagyon félek ez a kapcsolatunk rovására fog menni.
2018. aug. 16. 12:18
 22/26 anonim ***** válasza:
25%
20-as köszi, de nem gondolom magam tökéletesnek :) csak egy felelősségteljes fiatal anyának :) 8-as voltam.
2018. aug. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a kapcsolatnak mindehogy vége

- megtartja, te nem akarod, adod a gyt-t, ha akarsz tartod a kapcsolatot a gyerekkel, ha akarod nem

- elveteti, téged fog érte utálni

2018. aug. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Bizros, hogy a kapcsolat rovására fog menni, de ha nem mondod el, az életed rovására is
2018. aug. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
91%

Most már semmit.


Szépen elmész melózni, hogy el tudd tartani a gyerek barátnődet meg a gyerekedet, vagy vonhassák miből a tartásdíjat.


Ez van... ELŐBB kellett volna gondolkodni és gumit húzni

2018. aug. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
52%
Mondd meg a barátnődnek, hogy nem szeretnéd. Egyébként sem "baba" az, amiről itt most szó van, hanem egy megtermékenyített petesejt. Ne dőlj be a sok abortusz ellenes majomnak, nem gyilkosság, nem kell rosszul érezned magad miatta. Rosszul akkor éreznéd magad, ha 19 évesen fel kellene adnod a gondtalan életet, a haverokkal való lógásokat, az egyetemet, a normális végzettséget, a jó munkahelyet stb. Helyettük hallgathatnád a gyerek visítását éjjel-nappal, meg cserélhetnéd a kakis pelenkát.
2018. aug. 19. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!