Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák (legfőképpen akik...

Anyukák (legfőképpen akik otthon vannak a kicsivel) mi a hobbitok?

Figyelt kérdés
Pusztán kíváncsiság! Én nyelvet tanulok, decemberben fogok nyelvvizsgázni és olvasok, többnyire klasszikusnak számító regényeket.

2018. aug. 19. 17:21
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nekem sajnos a sütés-főzés csak kényszer. Dícséretes, hogy valaki szívesen süt, varr, hímez, horgol :) Az edzést vagy itthoni tornát én is tervezem egy ideje, de még nem valósult meg.


Ikres Anyuka! Elhiszem, hogy rengeteg tennivalód van, de próbálj meg magadra is időt fordítani!


Mindenkinek ment a zöld kéz :)

2018. aug. 20. 13:21
 12/16 anonim ***** válasza:
Ikres anyuka vagyok. Komolyan le a kalappal azok előtt az anyukák előtt akik ilyen jó időbeosztók. :) nekem még ezt gyakorolnom kell, bár jobban megy mint az elején. Itt is olvasom a válaszok között hogy tanultok, egyszerűen nem merek belevágni. A nap melyik szakában tanultok? Nappali alvásidőben és este? Mert a nappali alvásidőben- amennyiben egyszerre alszanak-, akkor csinálok a következő étkezésre az ételt, vagy mosok, teregetek, portörlök, zuhanyzok és hasonlók. Az offért bocsi de ti hogy csináljátok? Este nem tudnék megfelelő időt/energiát beletenni szerintem. Egyszerűen mentálisan (is) elfáradok estére.:D ekkora puhány lennék? :D
2018. aug. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyi idősek a gyerekeid, de én az alvásidőt mindig kihasználtam. Főzni, mosogatni, teregetni, törölgetni, porszívózni lehet gyerek mellett is. Persze, ha most kezdtek el járni nagyobb odafigyelést igényelnek. Egyedül a fürdőszoba takarításához van szükségem valakire, nem akarom, hogy a tisztítószereket szagolja. Nekem 2 éves a kisfiam, déltől-fél 3ig alszik, akkor tanulok. Mondjuk nekem ez nem igazán hobbi, de már annak veszem, mert megszerettem. A diplomámhoz 2 középfokú nyelvvizsgára van szükségem, nekem meg hiányzik a német írásbeli része. Természetes volt, hogy megcsinálom, míg itthon vagyok.
2018. aug. 21. 08:03
 14/16 anonim ***** válasza:
90%
2 kicsi (3.5 és 2 éves) mellett tanulok. Minden holtidőben, mosogatás közben mp3-mal, altataskor és este, de volt olyan, hogy ők a szőnyegen építettek tornyot én az ágyon olvastam. Nem hiszem, hogy baj, ha élünk egymás mellett is néha és nem csak folyamatosan ugrálok. Napi 1-2 óra tanulás napközben és 2-3 is akár belefér nekem este. Amíg suliban vagyok, heti1x, addig apával vannak.
2018. aug. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Logisztikai ügyintézőnek tanultam (nemrég lett vége má
2018. aug. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
májusban) kreszt tanulok, mert októberben fogom elkezdeni és nem 0 tudással akarok a gép előtt ülni. E learning lesz. Blogokat ilvasok, vlogokat nézek és kapálgatok a hűvösben.
2018. aug. 22. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!