Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért várják el, hogy mindenna...

Miért várják el, hogy mindennap főzőcskézzek amiért otthon vagyok a babával?

Figyelt kérdés
Szerintem azért vagyok, hogy a babával foglalkozzak.
2018. máj. 16. 22:02
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
77%

Ki várja el?


Mellesleg, napi fél óra "főzőcskézéstől" nem szakadna le a kezed és a baba is kibírná.

2018. máj. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
51%

Míg baba volt én se főzöcskéztem, sokan megtehetik meg eszik-alszik babájuk van, de nekem nem ilyet dobott anno a gép.

Fél éves koráig menüztünk, kibírtuk és többet tudtam a gyerekkel foglalkozni, utána már visszaállt minden a régi kerékvágásba, de amúgy is én mindig is 2 napra főztem.

2018. máj. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%

Nekem nem eszik-alszik baba volt a második, de muszáj volt. Első gyerek allergiás, ha vállalt is volna valamelyik étterem mentes menüt se bíztam volna meg bennük rendesen. Este főztem leginkább de néha a férjem főzött.


Amúgy ki várja el?

2018. máj. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Az anyósom.
2018. máj. 16. 22:25
 5/23 anonim ***** válasza:
95%
Na jó hát az anyós :) csak beléd akar kötni. Én ha nem föznék szétunnám magam amúgy.
2018. máj. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
55%
És mit érdekel téged mit mond anyós..? Hadd mondja, semmi köze hozzá. Nem egy olyan barátnőm van, akiknek irtó rossz gyerekük volt, fel pillanatra nem lehetett letenni, mindig sírtak, rosszalkodtak, hisztiztek stb. Egy perc nyugtuk nem volt, na meg energiájuk sem. Egy ideig menüt rendeltek, néha mikor úgy jött ki a lépés főztek, de nem volt ebből ügy csinálva... X idő után visszaallt a dolog a régi kerékvágásba, amikor normalizalodtak a gyerekek..
2018. máj. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%

Anyósoddal laktok? Ha nem, akkor sz*rd le mi a véleménye, a te babád, a ti napotok, ne ő ossza már be.. Ha vele laktok akkor az kényesebb, korrekt talán az lenne, ha felváltva főznétek de aki mindenáron kötekedni akar, az talál rá okot úgyis, külön költözés lenne a legjobb minél hamarabb.

3-as voltam

2018. máj. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
40%

Nem hiszem non stop baba kezedben van

Ha megis nagyon rosszul csinalod

En foztem minde nap friss salataval es levest is 30 perc.

Takaritottam bevasarlas minden ment babat magamra kotottem.

Meg uszni is jartunk es babatornara

2018. máj. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
67%
Márpedig van olyan baba, akit nonstop kézben kell fogni különben üvölt, sír, hisztizik, visít... Nem egy ilyet ismerek. Szerintem egy normálisabb kaja elkészítése is legalább egy órát igénybe vesz, mosogatassal stb-vel együtt. Van, akinek egyszerűen nem marad már energiája arra is h mindennap főzzön. Különben sem értem minek kéne mindennap fozni? En mindig legalább 2, de inkább 3 napra főzök, francnak sincs kedve mindennap fozogetni meló után...
2018. máj. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
51%

A főzés is hozzátartozik.Hogy egészséges,tápláló ételeket adj a gyereknek , a családodnak.

Ezzel egyik étterem,és semmilyen menü nem ér fel.

2018. máj. 17. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!