Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csinál az anya, ha a...

Mit csinál az anya, ha a gyerek viselkedése berobbantja?

Figyelt kérdés
Értem ez alatt, hogy tűréshatárod utolsó szikrája is elfogyott. Megütöd, bünteted, otthagyod, vagy férjeden éled ki a dühödet, vagy mindenki más fejét leordítod, vagy magadat vered a falba, vagy elátkozod magad, hogy szültél?
2010. jún. 21. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem már nagy lányom van. De az én esetemben akkor fordultam ki magamból piszkosul, amikor incselkedett velem, és hiába mondtam neki szépen, ne idegesítsen. Persze csak azért is!Jól nyakon vágtam. Annyira váratlanul érte, mert nem voltam vele durva, sem az az állandó fenyegős típus, aki ígérget és nem teszi meg. Észhez térítette, és mondta is utána, ezt nem hitte volna.
2010. jún. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Háááát én kiabálok egy sort ha nagyon kijövök a sodromból. De megütni soha,más fejét sem igazán orditom le,habár párom azért néha kap. Mondjuk én azért szerencsésnek tartom magam,mert nem égetően rosszak a gyerekeim. A lányom 7 éves lesz,a fiam 10 hónapos. A lányom már büntetve volt,de nem kell nagy dolgokra gondolni. Pl. 100-szor szólok hogy szedje össze a játékait,de ő csak ül és nézi a tv-t,akkor elszakad a cérna,besétálok a szobába lekapcsolom a tv-t és nyugodt hangon közlöm hogy addig fel sem merje kapcsolni amig nincs rend. Imádom a gyerekeimet nem tudnám őket igazán bántani! Magamat pedig soha nem átkozom azért hogy szültem,max.azért ha ök isszák meg a levét az én idegességemnek.
2010. jún. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ha a fiam már nagyon nagyon kihoz a sodromból, akkor kiabálok egyet, ha erre sincs változás (és hát ugye miért is lenne), akkor bemegy a szobájába (mármint nem magától persze), amíg bent van, addig én meg csendben magamban káromkodom egy jóízűt, aztán nyugi van :)
2010. jún. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!