Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek az jó megoldás,...

Szerintetek az jó megoldás, hogy ilyeneket mondanak a kisgyereknek, hogy leszálljon rólam?

Figyelt kérdés

A barátom unokahúga nagyon szeret, és ha náluk vagyunk mindenhova követne minket, meg mindig velem akar játszani. Amúgy én is szeretem, de néha már sok.

Na most, hogy békénhagyjon azt mondták neki, hogy buta vagyok meg még kitudja mit.

(Ez is úgy derült ki, hogy kérdezgette az anyukáját előttem, hogy még mindig buta vagyok-e, mikor leszek már okos...)

Végülis most tényleg nem piszkál minket, de azért basszus szeretem ezt a gyereket nem akarom, hogy megutáltassanak vele.

Szerintem jobb megoldás lenne, ha néha játszana vele más is, mert én nem nagyon látom, hogy bárki is rendesen foglalkozna vele.

Az szokott lenni, hogy amikor már nagyon nem hagyott békén, akkor szólt neki az anyja, hogy gyere benyomok valami mesét. Mi lenne ha azt mondaná neki, hogy gyere játszok veled én?


2018. szept. 4. 21:33
 1/3 szántóvető ***** válasza:
19%
jól tetted hisz igazat mondtál neki.
2018. szept. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Sajnlom a gyereket,tipikus ,le kakilják de ha vki szeretné azt elgáncsolják,jellemző,meg a tablet tv stb is h azt adják oda h ne zavarjon.. Tipikus.
2018. szept. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán mondhatták volna neki az igazat, hogy ne nyúzzon folyton, majd fogtok játszani, de nem mindig van hozzá kedved. Ahogy valószínűleg nekik sem volt, amikor bekapcsolták a mesét.
2018. szept. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!