Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hová tudok fordulni ha a...

Hová tudok fordulni ha a védőnővel van problémám? Ki az akinek jelenteni tudom?

Figyelt kérdés
Elhanyagol minket, mióta megszületett a kislányom (5hós) egyszer volt nálunk. Nem is hívott minket, 2szer voltunk szurin, és 3hete csak azért járunk mert keveset hízik a babám. Kimaradt egy védőoltása is a kislányomnak, könyörögni kell neki mindenért, és magam kell, hogy tájékozódjak mindenben mert ha én nem szólok, hogy kimaradt a 3hós oltásunk fel sem tűnik neki, foggalma nincs semmiről!! Ott tartunk, hogy el kell vinni a kislányom felülvizsgálatra (valószínűsíthető, hogy semmi baja, csak a biztonság kedvéért). Az sem tűnt fel neki, hogy nem hízik, a kiskönyvünkben kb semmi nincs kitöltve, a gépbe párszor már láttam, hogy utólag visz be kamu adatokat. Rettegek a felülvizsgálat miatt, mert kérdezni fogják, hogy miért nincs meg a kötelező oltása sem, miért hiányos a védőnői gondozás. És stresszelek egész nap a babám miatt... Szeretném ha megkapná az oltásait, mihamarabb!!! A háziorvos ugyan az mint a védőnő, faluban élünk igy nem igazán van más a környéken. Kérlek segítsetek, hová fordulhatok?
2018. szept. 7. 21:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
63%
Soha életben nem kellett azzal foglalkoznom, éppen milyen oltás következik. Három gyerekem van. Jónéhány oltason vagyunk túl. Mindig kaptam értesítést a vedonotol, havonta kétszer hívott tanácsadásra. Ha elmaradt valamiért, kijött hozzánk.
2018. szept. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Mármint ha a tanácsadás elmaradt, pl. épp az orvos szabin volt.


Nálunk a polgármester, az önkormányzat a felettese.

2018. szept. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy a jegyzőhöz fordulhatsz.
2018. szept. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Kedves 21es! Szerencsés vagy! Vagy is hát nem is, ennek ez lenne a normális módja...
2018. szept. 9. 07:41
 25/25 anonim ***** válasza:
Antsz vezető védőnőnél lehet jelenteni! Ez megyénkén van én úgy tudom. Az a baj,hogy akármilyen őt fogják védeni mert kevesen vannak vsgy ki tudja miért. Nálam olyan hibát vétett és hanyag volt mégse lett semmilyen következménye. Behazudott dolgokat a jelentésbe közben semmit nem csinált.
2018. nov. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!