Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Két gyerekes anyukaként...

Két gyerekes anyukaként melyik munkahelyen dolgoznátok?

Figyelt kérdés

1. lehetőség : belvaros, ingázás, nagyon jó pénzért és klassz juttatásokért. Sajnos nem a legbiztosabb állás, gyermekeket csak este 5-6 körül látnám, reggel fél 6-kor kellene kelnem.


2. lehetőség : előzőhöz képest kevesebb fizetés, lehetőség van 80%ban otthonról dolgozni így ha gond van óvodában vagy iskolában egybol tudnék menni. Itt a gyerekeket tudnám reggel is vinni, de 2/3 pénz lenne mint az első esetben.


2018. szept. 8. 22:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
80%

Nem mindegy minek a 80%-a a második


Ha kijövünk akkor inkább a 2-at


A pénz nem minden

2018. szept. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%
A család összbevétele számít. Ha anyagilag kijöttök belőle, én a másodikat választanám
2018. szept. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
48%
2, ha van egy párod aki dolgozik.
2018. szept. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%

2.!


Most, már több mint egy éve sajnos az egyes verzióban dolgozom és nagyon megvisel. Jelenleg azt mondom inkább call centereznék napi 6 órában (jelenleg ez az egy meló van a városban ami biztosít 6 órát a gyermek 3 éves kora fölött is) minimál bérért, de a gyerekeimmel legyek délutánonként.

2018. szept. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
86%
Én mindenképpen a 2-est választanám. Anyagilag sem feltétlenül a 2/3-ára jön ki, hiszen ha beteg lesz a gyerek, oviszünet lesz, tudsz dolgozni, nem táppénzre kell menned vagy bébiszittert fogadnod. Gondolom, rugalmasabbak is a második helyen, ha szülőire vagy anyák napjára kell menned.
2018. szept. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
78%
Ez nem kérdés. Természetesen 2. lehetőség.
2018. szept. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
38%
Csábító lenne nagyon a 2., de az sem mindegy, milyen munkáról, munkakörről, munkahelyről van szó. Például hogy van-e előrelépési lehetőség, tudsz-e fejlődni a munkádban? Én évek óta egy olyan helyen dolgozom, ahol bár jól elvagyok, jól is érzem ott magam, de akármilyen jól dolgozom, akármennyi ideje vagyok ott, 15-20 év múlva is ugyanazt fogom csak csinálni ugyanannyi pénzért. Én már kezdek belebetegedni abba, hogy nincs semmi perspektíva, és lassan váltani is fogok. Olyan helyre pedig nem szeretnék menni, ahol szintén csak háttérember lehetek, előrelépési lehetőség nélkül.
2018. szept. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
88%

Én a 2-est választanám, azt is teszem. Dolgozhatnék 350-400-ért Bp-n nagyobb cégnél, de ez azt jelentené, hogy reggel fél 7-kor indulok dolgozni, és ha szigorúan csak 8 órát vagyok bent, akkor este 7-re érek haza, ha túlóra van, még később. Épphogy beesnék a jóéjt puszira, vagy jobb esetben fürdetni, vacsiztatni. Na hát ennyit semmilyen munka nem ér nekem, nem azért szültem, hogy ne is lássam őket.

Most dolgozom kisebb cégnél 200-250-ért, majdnem teljesen otthonról (sőt, ha akarom, akkor egyáltalán nem járok be), teljesen kötetlenül, nem gond egy betegség stb., bármikor tudok ugrani, ha kellek, és rengeteget tudunk együtt lenni. Nekem bőven megéri a pénzkiesést, így is lazán megélünk, hiszen a férjem is dolgozik, minimum ennyiért, de általában inkább többért.

Igazából ami itt fontos, hogy szükség lenne-e a több pénzre. Ha nem számít annyira, akkor inkább a családot választanám.

2018. szept. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
79%
2!
2018. szept. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
54%
1. Miután azt irod, nem a legbiztosabb állas, keresnek mellette másikat, ami azért jobban fizet, mint a második lehetőséged. Gondolom van párod is, aki el tudja latni a gyereket, amíg nem vagy otthon, illetve nyilván van szabadnapod is, amikor egész nap a gyerekkel tudsz lenni
2018. szept. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!