Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Pepco a szegények Zarája?

A Pepco a szegények Zarája?

Figyelt kérdés
2018. szept. 13. 20:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Tök ari dolgok vannak, lakásdekor fillérekért, de vettem már ott mamuszt, meg zoknit és más ilyesmit. Minek költsek 3x annyit a kikaban egy bögrére vagy képkeretre, mikor kb ugyanaz a minőség (sajnos).
2018. szept. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi van?
2018. szept. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Megindult a parasztbojkott a Pepco ellen? Heti szibtu
2018. szept. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem!?
2018. szept. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Heti szinten ez megy.
2018. szept. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkettőben vásárolok, ha van olyan ami megtetszik. Ennyi.
2018. szept. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
48%

Sosem voltam ezekre a dolgokra érzékeny, bármit megvettem és bárhol, ami megtetszett. De a Pepcoban a ruhák minősége kritikán alul.

Tényleg jók a lakásdekorok, ha filléres tételek, akkor simán megéri, de a ruha annyira vacak, hogy még 800 Ft-ot sem ér egy leggigng.

Köze nincs a hm, van c&a hoz, pedig azok sem egy zara.

2018. szept. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%

Sokan azért 'nyomják' (szerintem) a Pepco-t, mert a babák, kisgyerekek hamar kinövik, tönkreteszik a ruháikat, így arra a kevés időre megfelel nekik az ottani minőség. Mert lehet, hogy hamarabb elszakítja a játszótéren a gyerek, minthogy a mosásban tönkremenne a ruha, vagy kevésbé fogják sajnálni, ha a kajafolt nem jön ki belőle és kuka lesz a sorsa a ruhának. Mert könnyebben dobja ki a párszáz forintosat, mint a 6-7 ezres Zarát.


A ruhák minősége szörnyű, tényleg. De az egyéb kiegészítők, dekorációs kellékeik szerintem aranyosak és mivel az áruk is baráti, több réteg megengedheti magának.

2018. szept. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
73%
Mi rengeteg mindent veszünk a Zarában (meg Nextben, Marks & Spencerben), és én ár èrték arányban nagyon meg vagyok cele elégedve. Mondjuk nem az újszülöttre vásároltam ott, de 1-1,5 éves kor felett már rengeteg mindent akár egy évig is hord, pulóvereket vhogy még tovább. Általában leárazáskor vásárolok ott, így átlag 1000-1500 ft egy póló, de sok farmert és kötött pulcsit is vettem már 1500 ftért ott. Külföldön élünk, itt is 5-10 euró között vannak a Zarában a gyerekrucik leárazáskor. Én még Pepcoban sose voltam, szóval nem tudom milyen árak vannak milyen minöségben. De minden relatív, itt pl a Zara az arabusok boltja, szóval a Zarás ruha semmi különösnek nem számít, söt sztem kifejezetten olcsó kategóriásnak. Az itteni helyi menö márkákból nem ritkán 40 euró egy póló. Én ezért szeretem a Zarát, mert semmivel se tud kevesebbet a Zarás 5 eurós póló a 40 euros Noukies-nál. Vannak ilen darabjaink is szuperleárazásokról meg ajándékból, így tudom, hogy kb a minöségük is ugyanaz.
2018. szept. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
73%
Szoktam időnként vásárolni a Pepcoban(évente 2-3 alkalommal), pedig mi a szegénytől nagyon messze állunk.
2018. szept. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!