Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért akarja sok anya lepasszo...

Miért akarja sok anya lepasszolni a gyereket masnak?

Figyelt kérdés
Ugy ertem sok anya ismerosom napi szinten keresi az alkalmat amikor a gyereke nelkul lehet. Akkor ok rossz anyak?
2018. szept. 15. 21:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! :))
2018. szept. 16. 11:37
 12/13 anonim ***** válasza:
71%

Nyaralásnak érzem, ha nélkülük mehetek boltba. :D

Minden nap a maximális figyelmem az övék, és ebbe belefáradok.

Jó néha kikapcsolni, neadjisten egy mozi, vagy egy vacsi, amit nem én főztem.

Egy gyereknek nyúzható-rágható anya kell.

2018. szept. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
94%
Én speciel nem keresem az alkalmat, hanem attól még, hogy anya lettem, adok olyan dolgoknak is teret az életemben, ami nem róla szól. Ugyanúgy találkozom a barátnőimmel, mint előtte, aztán valamikor jön a gyerek, valamikor nem (nekik nincs gyerekük, még egy darabig nem is lesz, tehát nem minden programunk gyerekbarát és ez így jó). A párommal is ugyanúgy eljárunk romantikázni, ami valamikor csak egy este, de van olyan, hogy 2-3-4 napos wellness. Ő rengeteget dolgozik, emellett pedig igen sokat törődik a gyerekekkel minőségi időtöltés keretén belül (8 hónapos közös lányunk van és egy 9 éves lánya, aki velünk él), én is nagyon-nagyon sokat törődök a gyerekekkel otthon is, viszem őket mindenféle fejlesztő programokat, néha igenis kell nekünk is a FELNŐTTES nyugi. Wellness szállodából egyenesen a felnőttbarátot preferáljuk - gyerekmentes övezet -, mert néha regenerálódni kell, feltöltődni. Így elkerüljük azt, hogy frusztált szülők legyünk, hogy rámenjen a kapcsolatunk a mindennapok mókuskerekére. Ja, valamikor olyan okon is lepasszolom egyik nagyszülőnek vagy a bébisztitternek a gyereket, mert szánok magamra akár egy egész délelőttnyi renoválási időt - fodrász, kozmetikus, műköröm, pedikűr, masszázs -, de nincs miatta lelkifurdalásom és nem is lesz, mert ettől nem lesz kevésbé értékes a kapcsolatom a gyerekkel. Kifejezetten jót tesz neki, ha anyuka mindig top módon érzi magát a bőrében - tudod, boldog anya, boldog baba. ;) Kérdésre válaszolva: nem, nem vagyok rossz anya, jó anya vagyok. Foglalkozni kell a gyerekkel, sokat foglalkozni, minőségi módon foglalkozni, de belefásulni kár. Nem minden a gyerek körül fogok, hanem minden a gyerekkel kerek.
2018. szept. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!