Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem értelmezitek a...

Miért nem értelmezitek a kérdéseket?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor tapasztalom, hogy ha 1-1 válaszadó félreértelmez, kiforgat egy kérdést, akkor mint a keselyűk repülnek egyesek a témára, és szétszedik a kérdezőt, miközben totálisan rosszul értelmeznek, kiragadnak egy félmondatot, ami persze szövegkörnyezet nélkül máshogy hat.

Ennek mi értelme? Miért csináljátok ezt?

Régen olyan jó kis oldal volt, de ami manapság megy.... nagyon kevés a segíteni akaró, és még annak is elveszik a kedvét, mert ha felfogja a kérdést és mer kommentelni, akkor a sok agyoniskolázott még le is pontozza. De tényleg, miért??? Miért nem lehet egy kérdést SAJÁT MAGUNKNAK értelmezni? Miért kell a többi hülye után menni?


2018. szept. 18. 08:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%
Például?
2018. szept. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%
Pontosan ugyanez van az én egyik kérdésemnél. Már nincs is kedvem elolvasni a válaszokat, mert egyáltalán nem arra válaszolnak, amit kérdeztem, hanem elkezdenek turkálni az életemben, hogy biztos szar a házasságom, mikor semmi köze nincs a kérdésnek ilyesmihez.. Nem tudom, szerintem nagyon sokan itt élik ki a feszkót, és név nélkül egyszerűbb belerúgni másokba.
2018. szept. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%

A csordaszellem...

Es mert a szovegertelmezes sokaknal nulla.

Plusz sok itt vezeti le frusztraciojat extrem modon amibol jonnek az undorito hozzaszolasok

2018. szept. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

Persze,hogy jó volt,mert nem volt a sok hülye unatkozó ember,aki gyártotta a provokatív kamu kérdéseket. Amúgy néha valóban annyira idióta kérdések kerülnek kiírásra,illetve annyian teregetik ki itt az otthoni szennyest,hogy egyszerűen nem lehet szépen fogalmazni. Valamint csak csepegtetik a kérdezők a fontos információkat, és ha a válaszadók nem értenek egyet velük,akkor szőni kezdik a mesét,hogy a végln valóban ők legyen a szegény kis áldozatok.

Én itt inkább a kérdésekben és a kérdezőkben látom a problémát,nem a válaszadókban. Itt mindenkinek joga van elmondani a véleményét, ha a kérdezőknek nem tetszik az,hogy nem ért velük mindenki egyet,akkor nem kell kérdezni.

Persze ezzel nem azt mondom,hogy a válaszolók nem bunkók sokszor, de a kérdést feltevők is épp olya ludasak. A normális kérdésekre többségében,normális válaszok érkeznek.

2018. szept. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

most hirtelen nem tudok linkelni, mert az ilyenekre már nem is válaszolok, mert csak nyomja lefelé a százalékomat a sok birka.

De tényleg, pl. mikor az a kérdés, hogy ki hogy oldja meg egyedül a bölcsi-ovi-munkahely, mindenki mindenhova érjen oda időben kérdéskört, az első oldal alján már válópert javasolnak, akkor is, ha tök ésszerű az oka, hogy a férj miért nem tud segíteni. És egy elkezdi, a többi megy utána, mint a birkák.

2018. szept. 18. 09:42
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem tetszik, ne kerdezz, nem kotelezo itt olvasgatni.

A kerdezok tobbsege igen csak az " alja ", meg lehet nezni a kerdeseket.

2018. szept. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
17%
Ezt én is észrevettem sajnos, meg azt is, hogy te az adócsaló spúr felesége vagy így teljesen jogosan kaptad meg a magadét a kérdésed alatt. :)
2018. szept. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Igazából már 2011-es kérdéseknél is volt ilyen jelenség, szóval sajnos nem újkeletű. Az internet egyre inkább a trolloké (nemcsak Magyarországon), ezzel egyidőben az oktatás épül le (egyre rosszabbak vagyunk nemzetközileg szövegértésben pl.), a kivándorlás súlyosbodik, ezzel párhuzamosan pedig az élet gyorsul, így nem tudnak, és nem is akarnak szöveget értelmezni a kommentelők.
2018. szept. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor olyan a kérdés, hogy normális választ nehéz adni.

Sokan úgy gondolják a saját tapasztalataik érvényesek másokra is.Én ahol ,,saját" véleményt írok ami nem egyezik a többi válasszal rendszeresen le vagyok pontozva.Pedig mindenki mindent máshogy kellene ,hogy lásson ,mert elvileg a gyerekeink és a férjeink sem ugyanazok, ahogy az életvitelünk, a szociális helyzetünk és a kapcsolataink sem.Néha én érzem kellemetlenül magam azért, hogy nem ugyanazokat a dolgokat tapasztalom mint 10 másik ember.

Ez ilyen.De amúgy simán azért is lepontozhatnak, mert olyan kedvük van.Én a kérdezőn kívül senkit se hagynék pontozni.Döntse el ő hogy a válasz hasznos vagy sem.

2018. szept. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Na ez meg a másik. Mikor még nicknevek sincsenek, de egyes válaszadók hótbiztosak, hogy egy ember tett fel több kérdést is. Baromi idegesítő. Nem tudom amúgy épp kiről beszélsz de ez megint ennek a kérdésnek a szempontjából miért iss fontos?
2018. szept. 18. 10:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!