Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem értelmezitek a...

Miért nem értelmezitek a kérdéseket?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor tapasztalom, hogy ha 1-1 válaszadó félreértelmez, kiforgat egy kérdést, akkor mint a keselyűk repülnek egyesek a témára, és szétszedik a kérdezőt, miközben totálisan rosszul értelmeznek, kiragadnak egy félmondatot, ami persze szövegkörnyezet nélkül máshogy hat.

Ennek mi értelme? Miért csináljátok ezt?

Régen olyan jó kis oldal volt, de ami manapság megy.... nagyon kevés a segíteni akaró, és még annak is elveszik a kedvét, mert ha felfogja a kérdést és mer kommentelni, akkor a sok agyoniskolázott még le is pontozza. De tényleg, miért??? Miért nem lehet egy kérdést SAJÁT MAGUNKNAK értelmezni? Miért kell a többi hülye után menni?


2018. szept. 18. 08:58
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
9, teljesen egyetértek. A kérdező teszi fel a kérdést, az a fontos, számára hasznos volt-e a válasz, vagy sem
2018. szept. 18. 10:15
 12/17 anonim ***** válasza:
Sok a funkcionális analfabéta.
2018. szept. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
és az a baj, hogy ez a hétköznapi életben is gy van... elmegyünk egymás mellett, fujjogunk, ezerrel mondjuk a másiknak a magunkét, csak épp a lényeget nem halljuk meg a nagy odamondogatásban... undorító, de komolyan. Meg az is, hogy itt élik ki egyesek a feszkót...
2018. szept. 18. 10:42
 14/17 anonim ***** válasza:

Sok kérdés értelmezhetetlen.Ha a kérdező nem használ írásjeleket, bizony félreérthető.Egy nyamvadt vessző hiánya teljesen más mondanivalót adhat.Így nem a szövegértéssel van gond.

A másik a troll kérdések.Aki arra érdemben válaszol, az is jó nagy hülye.

Amúgy meg ki a francot érdekel a pontozás?Se több se kevesebb nem lesz tőle senki.Pontozástól függetlenül írom a véleményem, mivel nem számít.

2018. szept. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
persze van olyan kérdés, aminél jogos. De az a baj, hogy a normálisak is ki vannak forgatva
2018. szept. 18. 13:56
 16/17 anonim ***** válasza:
63%
Mit kellene értelmezni az olyan kérdésen mint pl a milliokat költöttem már el a brendonban ti mennyinél tartotok? Vagy a jogos a férjem felháborodása mert csak 1 milláért tudom kipottyantani a gyereket? Persze hogy az ilyenre ugrik a nép. Vagy 5 elmeroggyant pasinak szültem 6 gyereket,mit csináljak? Ezekre mit lehet válaszolni szerinted? Ha értelmes a kérdés akkor értelmes választ lehet adni.
2018. szept. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
2007 óta használom ezt az oldalt. Szerintem akkoriban sokkal több volt itt a bunkó. Most trollokból van több, de akkoriban kimondottan sok volt itt a rosszindulatú, ki ha én nem válaszoló, főleg a gyerekvállalás szekcióban.
2018. szept. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!