Baba mellett tanulás?

Figyelt kérdés

Ha van itt olyan, aki ezt csinálja, nagyon örülnék egy kis bíztatásnak.

Vizsgát kell ismételnem, és kissé elkenődtem. Nem minden vizsgát, csak egyet, de azért szomorú vagyok.

Mások egyetemre járnak gyerek mellett. Ha jobban igyekszem, sikerülni fog? A tanulással amúgy sose volt gond, csak egyszerűen sose úgy alakul, ahogy tervezem, és a baba felülír sok mindent. Nem takarózni akarok vele, de ezt úgy szeretném csinálni, hogy ne ő igya meg a levét.

Most majdnem egy éves, már annyira nem is baba. Ha nagyobb lesz, könnyebben fog menni?



2018. szept. 20. 18:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Párom segít ebben, amennyit tud. Őrá tudom bízni, amíg tanulok.
2018. szept. 20. 18:17
 2/6 anonim ***** válasza:
én is suliba járok. a fiam 1 éves korában kezdtem. most 2 éves, most vizsgázok nemsokára. aztán kezdek még egy másik tanfolyamot is. most 2 éves a fiam. sajnos azt kell mondjam hogy nem lesz könnyebb. most sokkal több figyelmet igényel a fiam mint 1 évesen.
2018. szept. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy meg lehet csinálni.

Én tanfolyamot végeztem, amikor a kisfiam másfél éves volt. Pénteken és szombaton voltak az órák, akkor nagymama vagy apuka vigyázott a gyerekre. Tanulni meg vagy úgy tanultam, hogy addig valakivel volt, vagy addig lefoglalta magát a kisfiam.

Egyébként egy több hónapos képzésről volt szó.

Tanulni nyilván nem napi szinten kellett, csak a vizsgára.

Egyébként a jogosítványt is viszonylag későn, közel a 30-hoz szereztem meg, úgy, hogy már megvolt a kisfiam és dolgoztam is. Munka után vezettem, vagy hétvégén, a napszak vagy a hétvége többi részét a kisfiammal töltöttem. Egyébként a munkahelyemen is kellett külön vizsgát tenni, arra is fel tudtam készülni. Volt, hogy a kisfiam mondta velem a tanulandó anyagot. :)

2018. szept. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menni fog, ne aggódj! Én magam készültem fel német középfokú nyelvvizsgára. A szóbelit már sikeresen teljesítettem, az írásbeli jövő hónapban lesz. Kitartás kérdése az egész! 1.5 éven keresztül éjszakáztam, volt, hogy éjszaka 2kor vagy hajnali 5-6 között aludt el a kisfiam. Durva volt, de kihasználtam az időt.
2018. szept. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne keseredj el, ilyen mindenkivel előfordul, még azzal is, aki nem gyerek mellett tanul. Nekem egyszer le kellett mondanom egy vizsgát (vagyis már lejelentkezni sem tudtam róla, mert aznap volt a vizsga), amikor az ovisomnak kötőhártyagyulladása lett. Túl azon, hogy a vizsgát nem tudtam teljesíteni, az utolsó időpont volt abban a vizsgaidőszakban, tehát a kurzust újra fel kellett vennem, és még büntit is fizethettem érte, mert nem jelentem meg.

Hát mit tudtam tenni, újra felvettem a kurzust, és levizsgáztam következő vizsgaidőszakban. Azóta már megvan a diplomám :) Aztán a tesó mellett újra szívattam magam egy másik sulival :D (de már az is kész)

2018. szept. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket!
2018. szept. 25. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!