Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Űj munkahely, taknyos gyerek,...

Űj munkahely, taknyos gyerek, segítség nélkül?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeptember 17-én mentem vissza dolgozni, új munkahelyre. A fiam harmadik hete jár oviba (amúgy nagycsoportos), de máris taknyos. Szüleim messze vannak, új a város is, senkit nem ismerek. Nem mehetek rögtön táppénzre, mégis más hogy oldja meg ezt? Eddig ha beteg volt, otthon maradt simán, mert a kicsivel (aki 3 éves és szintén most kezdte az ovit) otthon voltam.
2018. szept. 23. 08:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Muszáj lesz segítséget kérni az édesanyádtól, akár mennyire is vidéken él. Különben el fogod veszteni a munkahelyedet. A gyerekesnek egy munkahelyen amúgy is kétszer jobban kell bizonyítani, mint egy singlinek, de ha most betegbe leszel, garantált, hogy felmondanak, akkor meg még nagyobb lesz a baj, mint amiben most vagy.
2018. szept. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%
1+ Otthonról nem tudsz dolgozni, nincs távmunka lehetőség ilyen esetre a munkahelyeden?
2018. szept. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig sajnos szerintem nincs más lehetősèged segítsèg hiányàban, mint a tp. :(

Apukája?

Meg kell érteniük, hogy nincs mit tenni.

Nem tud az egyik nagyszülő odautazni pár napra hozzátok?

2018. szept. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Egyedül neveled őket?
2018. szept. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Anyukám 400 km-re lakik tőlünk, és még dolgozik, szóval ő ki van zárva. Azt én is tudom, hogy nem lesz munkám, ha most elmegyek táppénzre. De ugye taknyos gyereket ne vigyek oviba...Otthonról nem tudok dolgozni. Na most így leírva is jó nagy sz.ban vagyok, már elnézést. Arra lennék kiváncsi, aki volt ilyen helyzetben mit csinált? Vagy nagyon sürgősen kell keresnem egy babysittert.
2018. szept. 23. 09:07
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem, szerencsére a férjemmel, de ő is most kezdett új munkahelyen szeptemberben, szóval meg vagyunk lőve..
2018. szept. 23. 09:09
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Apuka, anyós?


Igen, akkor marad a babysitter. :/

2018. szept. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%
Bébiszitter sajnos, vagy ha az egyik nagyszülőnek tudnál szólni
2018. szept. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
55%

6 Ovistárs anyuka akit jól ismersz, és normálisan neveli a gyermekét, és esetleg az övé is beteg és otthon van vele? Valami járvány van megint, bár szeptemberben amikor kezdődik az év mindig van...


Ha nem marad más hátra, muszáj beáldoznod magad. És ha elküldenek, akkor keresel másik állást, ha van férjed és dolgozik..

2018. szept. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%
Bébiszitter, barat, szomszéd, nyugdíjas a környéken. A nyugdíjas a legjobb, pláne ha valami olyat beszeltek meg vele, hogy tudomisen havi fix 10ert szükség eseten vigyáz a gyerekre
2018. szept. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!