Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A ti gyerekeitek is ilyenek?

A ti gyerekeitek is ilyenek?

Figyelt kérdés
Vendégségbe jött hozzánk egy ismerős pár, hogy megnézze a kisbabánkat. 7 éves ikerfiaik vannak. Az Anyuka előre közölte, hogy a fiúk nagyon hangosak, és lehet, hogy majd felébresztik a babát. Meg is jöttek, iszonyat hangerővel, szaladgáltak, autóztak stb. Azt mondta az Anyuka, hogy majd meglátom az én babám is ilyen lesz, és hát ez egy ilyen kor, nem lehet velük mit csinálni.. Ez tényleg így van? Vagy csak nevelés kérdése..?
2018. szept. 25. 15:55
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Biztos sok múlik a nevelésen, de alapvetően gyerek temperamentumának függvénye. Nekem is fiaim vannak, kicsit idősebbek, nagyon fegyelmezettek, de ha elmennénk vendégségbe valakihez és órákat kellene csöndben egyhelyben ülniük és hallgatniuk a számukra teljesen érdektelen beszélgetésünket, akkor megőrülnének vagy legalábbis azt hinnék hogy valamiért büntetésben vannak. Nem támasztottunk velük szemben ilyen agyament elvárasokat, szóval nem tudom hogyan működne.
2018. szept. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Ugy gondolom hogy 7 évesen mar bírniuk kene magukkal. A szülő hibája hogy nem neveli normálisan, es foleg hogy rajuk se szol. Ez a durva.
2018. szept. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

[link]


Egy érdekes cikk a témában

2018. szept. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem ismerek más ilyen korú gyereket, azért kérdeztem. És őszintén rettegek, hogy az enyém is ilyen lesz. Nem kellett órákig csendben ülniük. Igazából feltépték az ajtót és végig a hangoskodás ment. A szülők többször rájuk szóltak, de mintha meg sem hallottak volna.
2018. szept. 25. 16:24
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
1. vagyok, ez mondjuk gáz. Az enyémek alapból fél órat nyugton vannak és csak nézelődnek, barátkoznak a hellyel, szerintem kb 1 óra mire snnyira feloldódnak, hogy egyáltalán rájuk kelljen szólnom bármiért is.
2018. szept. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Dehogy! Ez gáz, de nagyon. Anyukától érdekes egy kijelentés, ha tudja, milyenek, minek viszi őket? Babanézőbe amúgy se szokott mindenki gyereket vinni. Na, meg ilyenkor nem is illik annyi ideig maradni, hogy a két fiú addig ne tudott volna viselkedni. Nem tudom, mekkora a babád, feltételezem, kicsi.

Egyáltalán nem értek egyet avval, amit mondott neked.

2018. szept. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Kovezzetek meg de minden neveletlen gyerek szuloje ezzel a ,,tied is ilyen lesz'' dumaval jon 🤣
2018. szept. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Voltunk pár babalatogatoban, nekem is három gyerekem van. Soha nem viselkedtek így. De nálunk sem más gyerekek.
2018. szept. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem lenne pofám előre bejelenteni vendégségben, hogy bocsika, rosszak lesznek... :O Ez számomra azt jelzi, hogy anyuka meg sem próbálja fegyelmezni őket...
2018. szept. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt nem értem, hogyha előre tudta, hogy ilyenek lesznek, akkor miért vitte el őket?

És ha nem tudta arra az időre másra hagyni a gyerekeket, miért maradtak olyan hosszú ideig, hogy ez bekövetkezhessen?

Velünk is előfordult, hogy a lányunk valamiért nyűgösködni kezdett egy látogatás alkalmával, de akkkor szépen elbúcsúztunk, és magunk oldottuk meg a problémát.

Pedig ott nem is csecsemőlátogatásról volt szó.

2018. szept. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!