Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hogyan tudtok aludni ha...

Ti hogyan tudtok aludni ha beteg es kohog a kisgyereketek mellettetek?

Figyelt kérdés
Igy hogyan lehet dolgozni, hogy ejjel kohog es te nem alszol..
2018. szept. 26. 18:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%

A fáradtságot nem tűrjük egyformán. Nekem meg sem kottyan, míg más akár egyszeri éjszakai keléstől is úgy érzi magát, mint akin átment egy úthenger.

Ha te rosszul viseled akkor több magnézium, c vitamin, esetleg erősebb kávé (ha egyáltalán iszol).. ilyesmi praktikákkal segíthetsz magadon.

2018. szept. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%
Nehezen. De ilyenkor mondjuk nekem momdjuk nem az a legnagyobb problémám, higy én nem tudok aludni, hanem hogy beteg a gyerekem és ő nem alszik
2018. szept. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Pardon de ha te nem alszol akkor a kisgyereked is latja annak karat..

De ebbe ne menjunk bele.

Ugy latom itt a gyakorin mindenki szupermami, osanya, anyai talentum ...

2018. szept. 26. 19:13
 4/25 anonim ***** válasza:
60%

Van gyereked, vagy csak okoskodsz?

Ha van és beteg, akkor se alszol jól, ha épp nem "hangoskodik" köhögéssel.

2018. szept. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
69%
Nem vagyok szupermami, meg véletlenül sem. De valahogy nem az érdekel, hogy én hogy alszom, ha beteg a gyerekem. Plane, hogy ha beteg, akkor sem alszom,ha nem köhög, mert aggódom miatta. Ha meg pici gyerek, akkor eleve nem dolgozol, ha nagyobb, akkor még úgyis otthon maradsz vele, ergo nem nehezgepet kezelsz nap közben és nem is szívműtétet végzel
2018. szept. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
85%
Nyilván rosszul. De ha beteg, akkor úgysem megyek dolgozni, mert otthon vagyok vele.
2018. szept. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező, megszokod, hogy ilyenkor nem alszol. Vagy ha igen akkor is minden neszre ugrasz. Ha ez az első ilyen neked, akkor kezd el hozzáedzeni magad, mert ez végig ilyen, még akkor is ha már nagyok. Ha nagyon köhög a kicsi, akkor érdemes egy nagyobb díszpárnát a háta alá rakni, félig ülő helyzetben, hogy úgy aludjon.
2018. szept. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
56%
Hát úgy, hogy eleve külön szobája van, szóval nem mellettem köhög, az meg azért h a másik szobában köhög, nem hallatszik át annyira, hogy ne tudjunk aludni..
2018. szept. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
87%

Nem az a legnagyobb bajom, hogy nem tudok aludni, hanem hogy ő nem tud.

Nálunk bevált a sinecod, ha torka miatt köhög azt kapja éjszakára és akkor tud aludni. Ha hátracsorgó váladék akkor inhalál, az is sokat segít, vagy mivel asztma bronchitises, kap hörgőtágítót, elmulasztja a köhögést.

2018. szept. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
75%
Hát kérlek szépen ugy dolgozom másnap 8 órát, hogy éjjel konkrétan egyet se sikerül aludni,mert fent vagyunk, mert köhög,és van hogy hányik tőle. Szóval ilyenkor ugy dolgozom hogy semmit se alszok éjjel.Megszoktam már, ez van.Ez is hozzátartozik a gyerekneveléshez. S mivel egyedül nevelem,így muszáj dolgozni mennem, s ha beteg a nagyszülők vigyáznak rá.
2018. szept. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!