Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hogyan tudtok aludni ha...

Ti hogyan tudtok aludni ha beteg es kohog a kisgyereketek mellettetek?

Figyelt kérdés
Igy hogyan lehet dolgozni, hogy ejjel kohog es te nem alszol..
2018. szept. 26. 18:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
49%

Mi értelme ennek a kérdésnek?! Vagy tudsz aludni vagy nem, attól ő még beteg, ez van, kár hisztizni.

Hogyan lehet így dolgozni? Nehezen, mit akarsz hallani?


Azt mondjuk nem értem, hogy te hogyan mész dolgozni, ha beteg a gyerek...

2018. szept. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
78%

"Ha te nem alszol a kisgyereked látja kárát"


És?! Akkor szólj a gyereknek, hogy ha köhögni mer, akkor másnap ő szívja meg, hátha akkor meggyógyul. Úristen, de jó hogy nem az én anyám/ apám vagy...

2018. szept. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
70%
Mert ugye nyilván azért beteg és köhög, hogy veled jól kicsesszen, és ne tudj aludni. Istenem basszus, komolyan... nem hiszem el, hogy ilyen felfogással szülő valaki.
2018. szept. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
89%
Egy évesem hál istennek még csak egyszer volt beteg, semmit nem aludtunk két nap két éjjel, én is elkaptam tőle ráadásul persze a férjem is pont akkor nem volt itthon. Kegyetlen volt mert nekem nagyon gyengém az éjszakai alvás, plusz betegen egyedül aggódva a lázas gyerekért... aztán hazajött a férjem és én kidőltem. Mint akin átment az úthenger. Aztán másnap szinte már semmi bajunk nem volt. De sokkal rosszabbul viselem a fogzásos nem alvásokat vagy mikor mozgásfejlődések miatt éjszakáztunk.
2018. szept. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
34%
Külön szobában van a gyerek, nem mellettem köhög, szóval tudok aludni.
2018. szept. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
90%
Ez a legkisebb gondom olyankor.
2018. szept. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
70%
Tartsd be a fogadalmaidat.
2018. szept. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
99%
Ne haragudj de ez egy értelmetlen ostoba kérdés! Ezt mintha nem egy szülő, hanem a beteg kisgyerek hülyepitsa kamasz nővére tette volna fel! Tuti nem a tesója vagy akit zavar a hülye kistesó köhögése? Mert ekkora őrületes fas.zságot egy felnőtt nő nem kérdez! Ehhez nem kell szupermaminak lenni. Csak ertelmes embernek.
2018. szept. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
59%
Te vagy a negatív, nem mi, neked gond az alvás..., hiaba hisztizel, kedves "apuka"
2018. szept. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
74%
Ha beteg a gyerek akkor nyilván napközben is otthon van valakivel. Az a valaki legyen vele éjszaka is a gyerekszobában, mert neki nem kell dolgozni másnap
2018. szept. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!