Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Büszke vagy a gyerekedre?

Büszke vagy a gyerekedre?

Figyelt kérdés
Ha igen,miért ?
2018. szept. 30. 14:09
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
71%

Igen, leginkább azért, mert végtelenül szorgalmas. :)

260 km-re jár egyetemre, már kettőre ráadásul, mindkettőt nappalin csinálja. Sajnos kolit nem kapott, az albi drága, de a két suli mellett is dolgozik heti 10-12 órát, hogy az albin felül nekünk ne legyen költségünk. Mondtuk neki, hogy valahogy megoldjuk, de amikor több pénzt adtunk, akkor is dolgozott inkább :( NEkem valahol fáj, de nagyon büszke vagyok arra, hogy nem egy elkényeztetett liba lett belőle...

2018. szept. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem rosszul van használva ez a szó. Büszke saját teljesítmenyre lehet az ember. A gyerekem nem az enyém. Okosnak tartom, szépnek és szeretem. De az eredményeiért járó büszkeség az övé, ő dolgozik meg érte. Nem én.
2018. szept. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
44%
Igen szorgalmas, kitűnő tanuló szépen rajzol sok versenyt nyert. Imádom <3
2018. szept. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
47%

Mi megy ilyenkor fejben végbe?


Kitűnő tanuló, szépen rajzol, imádom... 2 gyerek szuszog mellettem, de jön fel az ebéd... mégis, ha nem kitűnő és nem rajzol szépen? Akkor? És ez a büszkeség? Mélységesen megdöbbent.

2018. szept. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
12%

Ha a gyereked semmiben nem jó akkor mire lennél büszke???

Átlagos és kész arra nem büszke az ember

2018. szept. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
35%
Értem. És ti szülők vagytok? Mind?
2018. szept. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
82%

Igen, mindkettőre. Azért mert vannak és olyanok amilyenek :) Nem lehet velük betelni. Még kicsik, most tanulják az élet dolgait.

Napi szinten mondom nekik, büszke vagyok rád, mert - szépet rajzoltál, ügyesen felöltöztél, elpakoltál, egyedül eszed a szendvicset, mindent megettél, stb.

Aki nem büszke a gyerekére, annak nem való gyerek. :)

2018. szept. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
98%
igen, azok. Nincs olyan gyerek, akiben ne lehetne megtalálni, miért lehetsz rá büszke... van, aki a kitartására, más a türelmére, megint más az eredményére büszke. Miért is baj ez?
2018. szept. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
96%

5

Ahogy a legtöbb ember átlagos, úgy a legtöbb gyerek is az. A szülei számára viszont, jó esetben, minden gyerek különleges. Hiszen akit szeretünk, az számunkra az.

2018. szept. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
89%
5, az én öcsém egy súlyosan diszes, problémás gyerek volt, csak abban az időben (nyolcvanas évek vége) ezt hülyegyereknek hívták, nem sni-nek. Viszont nem találtál nála udvariasabb és segítőkészebb gyereket. Az első volt, aki ugrott, szülőnk, tanárnak, osztálytársnak, bárkinek. És igen, erre is büszke lehet a szülő :)
2018. szept. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!