Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak a Gyerekek miatt együttel...

Viktoria1978 kérdése:

Csak a Gyerekek miatt együttelnel az apjukkal?

Figyelt kérdés
Az apa börtönviselt kabszer miatt ül. Külföldön elünk en szeretnek hazaköltözni a kicsikkel 3 es 5 evesek. Az apjuk persze nem jarul hozza. Birosagra gyamügyre jarok miatta. Ugy igazabol Most kezdödik majd az egesz de nem tudom milyen hatassal lesz a nagyobbik picire. Ö azt mondja szereti az apjat de az ember egy nagyrakas SZ. R. Bocsi a szoert. Csinaljam vegig a gyerekelhelyezest vagy a gyerekekre tekintettel adjak egy eselyt ennek az embernek aki nekem nem Kell? Csak a Gyerekek miatt együtteljek vele vagy csinaljam tovabb amibe belekezdtem?
2018. okt. 4. 02:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem, a gyerekek miatt kéne külön menni, de gyorsan.
2018. okt. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
72%
Nem maradnék, de nem is szültem volna egy ilyen börtönviselt kábszeres "sz.rnak" már bocsi. El nem hiszem hogy szülés előtt egy minta ember volt.
2018. okt. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
79%
Én nem értem eleve hogy a f...ba lehet ilyennel összejönni,pláne gyereket szülni neki.😡Nem láttad rajta hogy milyen ember??Mindig szerencsétlen gyerekek szívnak a felelőtlen szüleik miatt!😕😡
2018. okt. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
55%
Ugye ez a kérdés nem komoly?Azt már nem tudod visszacsinálni, hogy egy sz.ralakkal álltál össze, de hogy fordul meg a fejedben, hogy vele maradj bármi miatt?Külön marhaság a gyerekekre fogni.Szerinted tényleg az lenne a gyerek érdeke?
2018. okt. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!