Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csinàljunk ha a fèrjem...

Mit csinàljunk ha a fèrjem akar màsodik babát èn meg nem?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves fiùnk aki brutálisan eleven, mindenre felmászik, egész nap meg sem áll. Ràadàsul mèg most is kel éjjel, már csak inni, de 2,5 éves koràig sokszor felvolt éjjel is 2-3 órát. 1 hónapja dolgozok, ő ovis. Már jó nagyon társasàgba mindkettőnknek. 2 gyereket akartunk, de én már nem tudom akarok e másikat. Nem akarok ùjra itthon lenni, èjszakàzni stb, ùjra kezdeni az egèszet. Férjem viszont már nagyon akarna, mert 40 éves, én 28. Ùgy beazéltük meg, hogy 1 èvet dolgozok ès utána, de èn lehet kèsőbb se akarok másikat. Neki könnyű, munka után eljàtszik vele, de egèsz nap itthon 2-3 èvet nem tudja milyen. Fèlek ez miatt megromlik a kapcsolatunk.

2018. okt. 5. 13:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nalunk is ez volt, ferjem akart meg 1-et, sokáig, aztan megertette, sokat beszelgettunk elony-hatrany, hogy birnank, anyagiak, stb.

Most mar letett rola o is. 5 eves lanyunk van, mindenki boldog, tehat idovel sem valtozott a velemenyem egy ujabb babarol.

Konnyu terhessegem volt es a szules sem viselt meg, de lassan epultem fel és elég depis voltam az elso honapokban, kiszakadtam az addig porgos eletembol es munkambol amit imadtam.

1,5 evig keltem ejjel , ezt nappal hulla faradtkent eltem neg, alig vartam a veget.

Durva hasfajos, majd szepa szorongas korszak utan azt hittuk nem lesz rosszabb, erre kaptunk egy extra hisztikort, amire szinte ketten is kevesek voltunk.

Ma is egy nagyon karakteres, okos, porgos kiscsaj, akivel minden percben kell valakinek lenni, foglalkozni, igazi kis energia vampir, igy ez is donto oka volt, hogy nem kezdjuk előrol.

De igazabol nektek kell eldonteni, en csak a sajat peldamat irtam le. Mi nem bantuk meg, hogy igy dontottunk, pedig sok lelki beszelgetest , lelkiismeret furdallast kovetoen jutottunk erre.

2018. okt. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem,sajnos csak 1 van nekünk. Ő májbeteg lett születése után, (meg vese,és kb az összes osztályra hordjuk kontrollra). Hát ezért nem akar a férjem második gyereket

..


Amúgy a lányunk már jól van,csak a veseköve van meg,és a vérzsírszintje magas. Állítólag valami anyagcsere zavara van,most kinn van külföldön minden lelete,decemberben megyünk a SOTE-ra kontrollra.

Valamint nem beszèl a lányom,hordom ide-oda fejlesztésre. Kb. ennyi a törtènet. :(


De annyira szereti a gyerekeket,úgy szeretné a testvérét...hüpp..

2018. okt. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ezt a nő döntse el. Tudom mit érzel nekem 2 éves írtó eleven, már látom a fényt az alagút végén, semmi pénzért nem vállalnék mégegyet. A férjem akarna még, de megmondtam neki h tőlem nem lesz több gyereke. Ha ezért elhagy menjen, még ígyis jobban járok mint 2 gyerekkel.
2018. okt. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!