Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülők! Elengednétek a 20...

Szülők! Elengednétek a 20 éves lányotokat a barátjával (22) külföldre nyaralni?

Figyelt kérdés
én vagyok az a 20éves lány a barátommal 2,5éve járunk és szeretnék vele majd szptember elsö hetén nyaralni menni Görögbe. ti elengednétek?
2010. jún. 23. 17:45
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

Én 20 évesen nem kérnék engedélyt, csak közölném, hogy megyek. Akkor is, ha nem akar elengedni... Persze finomabban. Mikor anno 19 évesen szabadulni akartam otthonról, és jöttek ezek a konfliktusok, hogy ide meg oda nem akar elengedni, akkor én mindig mondtam anyámnak határzottan, de nem bunkón, hogy "Nem engedélyt kértem, csak elmondtam merre megyek". Egy idő után felfogta.


21/L

2010. jún. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

Utolsónak igaza van, 20 évesen már nem kérni kell meg fűzni őket, hanem közölni, hogy mész és kész. Mivel pénzre nincs szükséged tőlük rá, így csak a szavuk kell.

Ne haragudj, de nem csoda ha gyerekként kezelnek és nem felnőttként, mivel te kérsz ezekszerint mindenre engedélyt ami már nem igazán szokványos akkor sem, ha ők tartanak el.

2010. jún. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim válasza:
csak ne terhesen mennyj haza
2010. júl. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 A kérdező kommentje:
figyelj védekezek..normálisan és nem vagyok egy szaros 15éves aki azt hiszi ha lenyeli a spermiumot akkor attol terhes lesz..képzeld van ilyen itt olvastam gyk-n
2010. júl. 19. 09:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!