Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülők! Elengednétek a 20...

Szülők! Elengednétek a 20 éves lányotokat a barátjával (22) külföldre nyaralni?

Figyelt kérdés
én vagyok az a 20éves lány a barátommal 2,5éve járunk és szeretnék vele majd szptember elsö hetén nyaralni menni Görögbe. ti elengednétek?
2010. jún. 23. 17:45
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
Mi az,hogy elengednénk?Egy 20 éves felnőtt embert nem kell elengedni sehova,önálló lény aki maga dönt.
2010. jún. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:

köszi a kommenteket, most kérdeztem meg az előbb és a válasz: nemtudom..nem iszekm mert akkor kell felvenni a tsantárgyakat neten..-.-

mondtam h ugyis vinném a laptopot azon ingyen tudnánk kamrán mikrofonon dumálni erre meg: szó sem lehet róla:S

2010. jún. 23. 18:59
 33/44 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is 20 vagyok, a barátom (vőlegényem) 21 éves. Mi júli 16-tól megyünk horvátba, tavaly is voltunk. :) Igaz, mi kocsival, és saját pénzből. Tavaly még nekem is nehezen engedték, de idén már nem szóltak semmit. Fél éve már együtt is élünk, szóval nem nagyon szólhattak bele. :) Sok sikert! És jó nyaralást! :)

2010. jún. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
Én is elengednélek, ha ez számít :))
2010. jún. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
Költözz el otthonról minél előbb, mert ennek rossz vége lesz, de komolyan.
2010. jún. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:
nem költözöm el ezért..végülid addig még majdnem 3hónap van majd ráveszem
2010. jún. 23. 20:37
 37/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy gondoltam hogy most azonnal :) hanem amint lehetőségeid engedik. Már maga az, hogy feltetted ezt a kérdést azt sugalja, hogy nem csak a szüleid tartanak téged kisgyereknek, hanem te is saját magadat, így nem csoda, hogy ők is ezt gondolják. Ez húsz évesen nem nagy baj még, de 1-2 év múlva sok problémát tud okozni, ha így marad. Azt se értem mit foglalkozik édesanyád a te vizsgáiddal, nem az ő feladata (ha nyaralni mész megkérsz egy barátot, hogy jelentkezzen helyetted és kész), neked kellene ezeket a dolgokat intézned. Nyilván nem tehetsz róla, hogy ilyen önállótlannak neveltek, és biztosan nagyon szeretnek a szüleid. Nem akartalak megbántani, de szerintem gondolkozz el egy kicsit ezeken.
2010. jún. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
Édesanyád félt, ez kedves, ugyanakkor nem bízik benned, hogy elég talpraesett vagy és megállod a helyed bármilyen helyzetben. Pedig már felnőtt vagy. Nem foghatja a kezedet egész életedben, a túlzott féltéssel csak neked tesz rosszat, mert nem engedi, hogy felnőj. Tudom, rengeteg rémisztő dolgot hall az ember a tévében, de ha nem engedi, hogy felnőttként élj, annak te fogod a kárát látni. Engednie kell, hogy önállósodj. Mint amikor a pici madarak kirepülnek a fészekből. Ez az élet rendje.
2010. jún. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

Szia! Egyetértek azzal, hogy felnőtt vagy és mész és kész felfogással. Csak kezeljük kicsit érettebben a dolgot.

Hiába keresed meg rá a pénzt anyud félt, mert a gyereke vagy. Még mindig a pici kislánya akit nemrég pelusozni kellett. Tudom mert ezen én is átmentem. Anyukám ezzel azt érte el hogy hazudtam neki mikor a barátommal és a szüleivel elmentem nyaralni (16 voltam akkor). Mikor kiderült nem kicsit kaptam tőle.


Szóval azt mondom állj elé és mond azt hogy örülj anyukám hogy őszinte vagyok és nem csinálok úgy mint az "Apám beájulna" filmbe. :):):) Nézesd meg vele :):) Minden szülő elgondolkodik ezen :):)


Szóval jó nyaralást meg jó gürizést érte :):)


25/L

2010. jún. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
Azért a 16 és a 20 éves között ilyen szempontból nagy külömbség van szerintem, 16 évest én is csak belföldre engednék el nagyobb társasággal, külföldre ketten nem hiszem.
2010. jún. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!