Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 39évesen szülni veszélyes?...

39évesen szülni veszélyes? Nem lesz fura a gyereknek nagyobb korába, hogy idősebbek a szülei?

Figyelt kérdés

2018. okt. 9. 17:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
88%

"Azért a 30 meg a 39 év nagyon nem ugyanaz..."


Ma a 35 év felett szülő nők aránya a nyugati országokban megközelíti a 20 százalékot, de hazánkban is 13 százalék körül van. Az ELSO tortrnik atlagban 29 rves korban.

Szoval abszolut nem lesz kirivo a kerdezo, ha most szul.

2018. okt. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
86%

10.

Egy gyerek, hogy lehet félig autista? A saját gyereked állapotát nem ismered?

2018. okt. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
32%

Tavaly szültem 39 évesen a harmadikat.Fiam most 20 lesz, lányom 13 lesz, a kicsi egy éves múlt.Semmi baja se neki se nekem.


Első gyereket nem szülnék ilyen későn.

2018. okt. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
84%

"Én ha teherbe esnék ennyi idősen, mint ahány évesen anyám esett teherbe velem, tuti elvetetném, nem akarnék csórinak ilyen gyerekkort, mint az enyém."


Hogy milyen gyerekkora lesz, azt Te fogod meghatározni, nem az anyád, vagy a múltad vagy a szomszéd.

Te döntésed lesz hogy leülsz-e vele tanulni vagy nem, hogy elmész-e vele kirándulni vagy nem, hogy akarsz-e vele beszélgetni vagy elküldöd a fenébe mert pihennél.

Sok szülő fiatalon sem teszi meg ezeket.

Rajtad áll minden.

2018. okt. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
98%

Csak akkor szülnék ilyen idősen, ha még nem lenne gyerekem.

Egyébként nem lesz fura a gyereknek, mert manapság egyáltalán nem kirívó ez. A veszélyek jó része pedig kiküszöbölhető a terhesgondozás során.

2018. okt. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
80%

Arany János kifejezetten idős szülők gyereke volt. A saját nővére szoptatta, hogy megmaradjon. És lett valami baja?

39 évesen nem olyan egyszerű, mint 29 évesen. Na és? Valamit valamiért. Kevesebbet fogsz futkározni, de többet mesélni a gyerekednek. Szeretni kell csak, hogy hogyan, az nem számít. Nem lesz fura a gyereknek, manapság gyakran szülnek 40 körül. Sőt.

2018. okt. 10. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Nos, ma már nem az évtizedekkel ezelőtti állapotok vannak, amikor mindneki szült 28 éves koráig és annyi.


TEHÁT nem néznek senkit a gyerek nagyanyjának.


Én 40, 42 és 44 évesen szültem a gyerekeinket, és remek dolog.


A féjemet 20 évesen az anyja, engem 44 évesen az édesanyám. Nem, nem volt "fura". Ahogyan a mai 70 évesek sem Józsinénik már 45 fölöt, mint régen, ugyebár.


Ez ne tántorítson el, el sem hiszed, milyen gyakori ez.

2018. okt. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

16

Mi a jóistenért futkározna valaki 40-esen kevesebbet, mint 20on évesen a gyerekével?! Ezt soha nem értettem... Aki negyven évesen lassul meg beteg, és a többi, annak a legkevesebb baja, hogy gyereke van. Az egy beteg ember.

2018. okt. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

17.

Bocs; csak magamból indultam ki. Én sokkal kevesebbet futkároztam 40 évesen, pedig tudtam volna, de már nem akartam. Semmi bajom nem is volt, csak lenyugodtam a korábbihoz képest.

Ennyi.

2018. okt. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
12-es Asperger szindrómának hívják, olvass utána és Autizmus spektrum zavaros...És még vizsgálják az orvosok is ez nem olyan mint egy gerincferdülés vagy lúdtalp, hogy simán adnak egy 100%-os megállapítást.
2018. okt. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!