Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megosztó téma: Ha nem lehetne...

Megosztó téma: Ha nem lehetne természetes úton gyereked, te elfogadnád, vagy foggal körömmel erőltetnél mindenféle módszert, hogy sikerüljön?

Figyelt kérdés

Van itt olyan aki az előbbi csoportba tartozik és úgy döntött nem avatkozik bele pl lombikkal?

A második csoportba tartozók hány évet küzdöttek? Miután sikerült , nyugodtabb és boldogabb lett az életük?

A férfiak meglátására is kiváncsi vagyok.

Nem akarok összeugrasztani, csak tapasztalatot és vélemémycserét várok kulturált módon!


2018. okt. 16. 08:44
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
78%

Harcoltam érte. Mindent bevetve, mindenfelé elmentünk kivizsgálásra, ahová csak lehetett. Számunkra elfogadhatatlan volt, hogy ne legyen gyerekünk.

7 év, 12 műtét, 3 inszemináció, 6 lombik után sikerült végül.

2018. okt. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
74%

Biztosan nem küzdenék ilyen mesterséges módszerekkel. Ellenzem is a lombik módszert, de nem ítélem el, aki ezt választja.

Mivel a gyerekvállaláshoz sem ragaszkodom, nem biztos, hogy szeretnék sajátot, így ha kiderülne, hogy nem lehetne, nem esnék kétségbe. Ha szeretnénk majd, akkor az örökbefogadás mellett döntenénk.

2018. okt. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 Mansour ***** válasza:
48%
Nem, szerintem tisztelni kell a természetet, nem szabad megerőszakolni.
2018. okt. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Gratulálok első! Nem semmi mennyi mindenen vagytok túl
2018. okt. 16. 08:56
 5/36 A kérdező kommentje:
Jelenleg én is a második és a harmadik válaszoló álláspontján vagyok. Azt hittem egyedül vagyok ezzel, ritkán hallok ilyen véleményt, köszönöm
2018. okt. 16. 08:58
 6/36 anonim ***** válasza:
63%
Az lemaradt, hogy igen, azóta sokkal nyugodtabb és boldogabb az életünk! Minden napunk egy igazi csoda! És újra nekifutunk ennek a nem könnyű útnak, mert szeretnénk, még gyermeket!
2018. okt. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
66%
Nem, ebben az esetben örökbe fogadnánk.
2018. okt. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
63%
9 lombik van mögöttem. A 4.ből lett a fiunk. Nem akartam gyerek nélkül élni. Örökbfogadás kizárt számomra.
2018. okt. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
75%
Lombikot nem vállalnám, de az orvosi kivizsgálásokmak, gyógyszereknek és hasonlóknak nem lennék ellene, sőt. És az örökbe fogadást is el tudnám fogadni.
2018. okt. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
63%
Elfogadnám, hogy nem lehet gyerekem. Nem vagyok a lombik híve, de sokan igen. Ez mindenki legszemeylesebb magánügye, úgy dönt, ahogy akar.
2018. okt. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!