Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elkestem a teherbe eséssel,...

Elkestem a teherbe eséssel, gyermekvállalással?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok, jelenleg egyáltalán nem vágyom gyerekre. 5 éven belül biztosan nem. De egyébként távolabbi tervekben sem szerepel. Szerintetek 35 felett szülni először mennyire gáz?Mind az anya, mind a baba életére, egészségére nézve. Bár tudom, hogy minél később szülök, annál nagyobb a kockázat. De egyszerűen engem a "dolog" nem érdekel.
2018. okt. 26. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Nem, mivel 30 vagy még csak.

Annyira viszont én nem terveznék előre, hogy Biztosan nem kell 5 éven belül. Azt se tudjuk, mi lesz holnap, nemhogy évek múlva. Minden esély megvan rá, hogy akár már jövőre fogod akarni.

2018. okt. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%
Én akkor már nem szülnék.
2018. okt. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

35 és 38 évesen szültem a két lányomat. Normál terhességek voltak, semmi extra gond nem volt. A gyerekek 10/9-es apgarral, császárral születtek. Makk egészségesek. A nagy 4 éves, a kicsi 1,5 éves, teljesen jól vagyunk. Aktívan élünk, nem lógunk ki az ovis szülők közül sem.


A baráti társaságban 3 nő van, aki hasonló korban szültek, mindenki remekül van.


A korod miatt ne hagyd ki a gyermekvállalást!

2018. okt. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Dehogyis. Én 36 évesen szültem, nem késő szerintem. Manapság már ez gyakori.
2018. okt. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem kötelező gyereket szülni. Ha így érzed jól magad, ne legyen csak azért, mert ez a társadalmi elvárás.
2018. okt. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

35 leszek, a fiam pedig 2 éves lesz. Nem szülök többet.

Néha sajnálom,hogy nem szültem egy kicsit hamarabb,de sokáig vártunk rá, több,mint 3 évet.

Ezt csak később tudod meg,hogy megbantad-e vagy sem?!

Ha így vagy boldog jelenleg,akkor semmi gond sztem.

2018. okt. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Én is így éreztem, és gondoltam. Meg magam is meglepodtem, hogy mennyire megváltozott a véleményem, nézetei, életképek, csaladalapitas teren. És most jött el az az idő, hogy szeretnénk a párommal. 30eves koromig akarom ezt letudni, utána már biztos nem szülnek. Tehát még bő 5evem van rá. Párom 38lesz,40evesen már ő sem akarna apa lenni. Pihenni akarunk már utána. Egy gyerek van tervben. Nem több!
2018. okt. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!