Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha apósom...

Mit lehet tenni, ha apósom állandóan azzal cukkol, h9gy azért szültem császárral, mert féltem az ágyekomat?

Figyelt kérdés

Amúgy sem túl jó a kapcsolatunk, mert a férjem miattam hsgyta ott az első feleségét, de most nem ez a lényeg. A munkámmal, a nevemmel mindenen talált eddig fogast, hogy cseszegethessen.

A császárnak megvokt az oka, több rizikófaktor is volt: Ikrek, rossz fekvés, 40 feletti eletkor.



2018. nov. 3. 11:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez annyira gáz, hogy valószínű úgy csinálnék mintha meg sem hallottam volna.
2018. nov. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Erre egyetlen jó válasz van, mégpedig az, hogy semmi köze hozzá.

Egyszerűen nem rá tartozik, hogy milyen módon szültél, és hogy annak mi volt az oka. Ha cseszeget, zárd rövidre a vitát azzal, hogy ez magánügyed, nem az ő dolga, és erről nem akarsz vele beszélgetni. A továbbiakban pedig hagyd figyelmen kívül, ha erről beszél.

2018. nov. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
49%
Bunkó a papa,ne törődj vele! Semmi köze az ágyékodhoz! Tapló,de ne mond neki,ne adj tüzet az ellenségeskedésre! Ha kedves tudsz maradni vele idővel megbékél veled.Lehet,hogy haragszik rád a férjed előző felesége miatt,de ezzel nem tudsz mit kezdeni,ezt neki magának kell majd fejben lejátszania.Idővel,ha látja,hogy a pároddal jól megvagytok és mégiscsak hoztál neki két utódot,akkor talán elfogad majd.Az én apám is haragudott a sógornőmre,hogy két gyerekes elváltként behálózta az öcsémet és amikor idejött hozzá két értékbecslőt is vitt,hogy felmérje a háza árát,majd lezárt helységeket,hogy ez az övéké az öcsémmel! Pár év után a papa teljesen elfogadta őt,sokat segít nekik,mert szült a tesómnak még 3 gyereket és már sokszor sajnálja őt,hogy 5 gyerekkel van és milyen vékonyka és mennyi dolga van.Olykor-olykor kaját küldött a papának a sógornőm és segített orvosi vizsgálatot elintézni.Évek óta a sógornőm osztja már be a papa idejét és mondja meg,hogy mikor mit csináljon.A kocsiját is használta,de a papa egy szót sem szólt ezért.(Én a lánya vagyok és még soha nem vezettem az autóját és nem is adta oda amikor egyszer elkértem pár km-re,pedig sokkal tapasztaltabb sofőr vagyok és régebb óta vezetek,mint a sógornőm.) Elfogadta őt,sőt már hagyja,hogy irányítsa is! A 3 unokáját is évek óta minden nap ő hozza-viszi suliba,bölcsibe,zongoraórára,hegedűre....(sőt évekig még a 4. nem saját unokáját is ő vitte óvodába,majd iskolába,miközben a gyereke saját nagyszülei a szomszédunkban laknak jómódban,két kocsival,nagy házzal,nyaralóval... Ha kedves tudsz hozzá lenni és éreztetni tudod vele,hogy törődsz vele,akkor biztos megbékél majd veled idővel! -persze ez nem mindenkinek megy és nem mindenkivel.
2018. nov. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze hozzá? Akkor se lenne, ha tényleg amiatt volt császárod. Az ilyenekkel közölni kell, hogy igen azért volt, és? Vagy kérdezd meg esetleg melyik orvosi egyetemen végzett, amitől ilyen nagyon tájékozott.
2018. nov. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!