Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akiknek gyakran beteg a...

Akiknek gyakran beteg a bölcsis gyereke mit szòl a munkàltatòtok?

Figyelt kérdés
1 hònapja kezdte a 2 èves kisfiam a bölcsit, màr megint beteg lett ìgy nem tudok menni dolgozni pedig ma mentem volna először. Nagyon nem örültek neki, azt mondtàk ha gyakori lesz a tàppènz akkor ennek igy nincs èrtelme. Sajnos senki se tud vigyàzni rà, nagyszülők mèg dolgoznak, pàrom több műszakba jàr. Kisvàrosban lakunk, nem sok munka van, nagyon elvagyok keseredve. Adom neki folyamatosan a c meg d vitamint mit tehetnèk mèg?

2018. nov. 5. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
5%
Ne öltöztesd agyon, ezért folyamatosan betegek a magyar gyerekek.
2018. nov. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
14%
Olvass utána a forever termékeknek. Én nem foglalkozom vele, mármint nem árulom vagy ilyesmi, de nagyon sok embernek segített.
2018. nov. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én közalkalmazott vagyok kórházban, egyrészt itt "nagy család" vagyunk és nem cseszegetnek, másnak is van családja, tudja mi a helyzet, másrészt így is hiány van emberből ebben a munkakörben, örüljenek, hogy bölcsi mellett egyáltalán visszamentem.

Az elején nem volt olyan hónap, hogy ne hiányoztam volna.

Szedett vitamint mégis beteg volt, most hébe-hóba szed és nem beteg, hozzáedződött a közösséghez. Szóval leginkább várj.

Épp a Forever Kids-et nézegetem, elég jónak tűnik.

2018. nov. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg néha apuka is otthon maradhatna vele.
2018. nov. 6. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt felváltva jöttük táppénzre az apukával, másrészt egy-egy enyhébb betegségnél, szabira jöttem 2-3 napra, ami amúgy is jár. Így az első fél évben 6 helyett csak 2-szer voltam tp-n. Utána már nem volt annyit beteg.
2018. nov. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

én is eü-ben dolgozom, szerencsére jó a hozzáállás a táppénzekhez. másfél év bölcsi után még ovi középső csoportjában is szinte havonta beteg volt.

mit tehettek? tudomásul vették. Én meg igyekeztem a lehető legkevesebbet hiányozni.

2018. nov. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
Menjetek felváltva táppénzre.
2018. nov. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
41%

Szabikiírás... a főnököm nekem is folyton mondja, hogy akkor kiír szabit amíg otthon vagyok a gyerekkel.

Fenéket, hozok papírt, ha mindig szabit írt volna ki, nyárra egy napom se maradt volna.

2018. nov. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!