Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ötleteket szeretnék? (Nagycsal...

Ötleteket szeretnék? (Nagycsalád, munka)

Figyelt kérdés
Szóval kicsi gyerekek mellett milyen munka lenne ideális szerintetek? Ahol esetleg részmunkaidőben lehet dolgozni, maradna idő a családra, gyerekekre, házimunkára is. Jelenleg 2 éves a legkisebb, egy elsős és másodikos van még, eddig gyerekekkel foglalkoztam, de a munkaidő beosztás nem igazán ideális, ezért várnék ötleteket, bármit, átképzésen is gondolkodok. Apuka állandó délutános, ezért a gyerekeket mindig nekem kell összeszedni,este is egyedül vagyok velük.

2018. nov. 8. 17:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ezek alapján én 4-6 órás munkaidőt tudnék elképzelni, azon belül pedig azt amit szeretnél csinálni és nem utálod.
2018. nov. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mindkét szülő életét alakítanám, hogy azonos részt vegyenek ki a gyerekek életéből.


A házimunkát pedig felesben jelen beosztással is tudja az apa csinálni, ezt nem is értem.

2018. nov. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
tanító vagyok, munkaidő szempontjából nekem ideális család mellett
2018. nov. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bölcsődében dolgoztam szülés előtt. A délutános műszak 5-ig tart, ha ügyeletes a csoport, akkor 6-ig. Az iskolában viszont 5-ig van ügyelet, addig semmiképp nem tudnám elhozni a gyerekeket.
2018. nov. 9. 10:54
 5/9 anonim válasza:
Szia! 6 órás munka ami jól is fizet kb kihalásos alapon akad elvétve egy egy. Én hasonló helyzetben voltam, belekezdtem az online networkingbe. Dolgozni itt is kell, de otthonról és én osztom be az időm. Nem lettem azonnal milliomos, de van belőle rendszeres jövedelmem a gyes mellett és nem kellett bölcsibe adnom a kicsit. :)
2018. nov. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én postán dolgozom. Fizetés nem sok,de gyest is kapok.
2018. nov. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én nem rég kezdtem újra dolgozni 4 órában. A munkakörömben többen is felmondtak amíg gyeden voltam, így kaptam egy 8 órás embert magam mellé és rugalmas időbeosztásban dolgozhatok. Nem is tudom mit csinálnék 8 órában. Max. 6 órás munkakört tudok elképzelni. Tudom, más is megoldja 8 óra munka mellett, anyukám is megoldotta, de olyan jó, hogy a gyerekeimnek nem kell már 7 óra előtt az iskolában dekkkolni, hogy én beérjek fél nyolcra.

Nem tudod állandó délelőttösre kérni magad?

2018. nov. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Utolsó, sajnos nem. Pedig ezzel meg is lenne oldva a probléma.

Hatos válaszoló! Tetszik a posta, azon belül milyen munkaköröd van? Kell hozzá valamilyen képzettség?

2018. nov. 20. 21:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia, én mindenféleképp 6 órás munkakörben fogok dolgozni még, ha pár ezer forinttal kevesebb is a pénz. Megmondom, miért: férjem 12-zik, mellette betegszállítózik (már amikor van munka, de általában akad) és az nem működik, hogy a szülőket nem látja a gyerek. Kb heti 3 napot lenne dédivel vagy a szüleimmel (attól függ, ki ér rá) és így nem lenne bölcsis. Én ezt fontosnak tartom, mert szerintem hülyeség 1 év bölcsi utána óvoda. Túl gyors a váltás. Amilyen munkakörökben nézelődök: takarítás (panzió, iroda, iskola (kizárva az áruházak), irodai asszisztens, részmunkaidős bolti eladó (pl pepco, coop ahol hirdetnek nálunk), könyvesbolti eladó, iskolatitkár (lesz végzettségem hozzá 2020-ban, addig meg gyakorlatnak jó). Ami nem ideális szerintem: árufeltöltő, sori munka, raktár, főállású eladó (mert pl a pláza is későig van nyitva, az auchanos üzletek is 10-ig, de ugyanez a helyzet Pesten is a westendben és az árkádban). Bízom benne, hogy valamelyik állás sül, bár legjobban a panziós takarításnak vagy az irodai takarításnak örülnék mert nekem egyik ismerősöm takarít iskolában és kb egész nap a telefonját nyomkodja amikor nincs dolga.
2018. nov. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!