Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti melyik nevet adnátok a...

Ti melyik nevet adnátok a gyereketeknek? Melyik tetszik vagy cseng jobban?

Figyelt kérdés
ROBIN vagy ÁDÁM?

2018. nov. 10. 21:29
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
78%
Ha az apja Robin, akkor Ádám. Egyébként mindkettő tetszik.
2018. nov. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
71%

Irigységet??? :DDDDD Miért lenne bárki irigy, akárki nevezheti ugyanígy a gyerekét ha akarja. Én mondjuk nem akartam.

Ádám.

2018. nov. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
41%

Emberek!

Ne legyen már mindenki külföldi!

Magyarországon miért kell olyan neveket adni a gyereknek ami csak külföldön van?

Ha már egyedi nevet akarnál adni a gyerekednek akkor inkább a régi Magyar nevek közül válogass.


Pl.: Hinor, Kende, Lőrinc, Zsadány, Zalán, stb....

2018. nov. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
73%
Hunor akart lenni.
2018. nov. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
85%

Fiam Robin. Sose volt gond a nevével. És még csak kisebbség sem vagyunk. Szöszi hatalmas kékszemű fiú.

Apja nevét én sem adnám. Ádám nálunk is listás volt. De ha az apjának ( mások szerint) szokatlan neve van én a gyereknek sem adnék top 5 nevet.

De én úgy gondolom nincs cigányos név. Cigány Bencét és Évát is hallottam már.

Túl kéne lépni a megszokott neveken, mert azon túl is vannak. 😊

2018. nov. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
24%
Robin az igy jártam anyátokkal sorozatban NŐ
2018. nov. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
74%

Egyik sem jön be, de inkább az Ádám.


Megmondom mi a baj ezekkel a nevekkel. Hogy nálunk ezek nem voltak használatosak. Ezek külföldi nevek, ottani nyelvre. Nekem is százszor jobban tetszenek, mint a magyar nevek, de magyar gyereknek magyar ajkú szülőkkel és magyar anyanyelvű országban számomra inkább nevetséges.

2018. nov. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
83%
Van egy Robin ismerősöm, mindenki Robin Hood-nak hívja, utálja. Ez jutott most eszembe, de ettől függetlenül a kettő közül a Robint választanám. Esetleg mindkettő? Robin Ádám így nem hangik rosszul szerintem.
2018. nov. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik a Robin, Ádám igen, viszont sík can belőle. Gábor sem tetszik, Péter eléggé, de a férjemnek nem.


Szerencsére nem csak ebből a négy névből lehet választani :)


A válaszaid alapján nekem eyertelmu, hogy a Robin név tetszene neked. Az a lényeg, hogy neked és a ferjednek mi tetszik.

2018. nov. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek Robint, és nem kisebbségi...

Nekem a Robin tetszik jobban, de az Ádám is teljesen jó

2018. nov. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!