Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti melyik nevet adnátok a...

Ti melyik nevet adnátok a gyereketeknek? Melyik tetszik vagy cseng jobban?

Figyelt kérdés
ROBIN vagy ÁDÁM?

2018. nov. 10. 21:29
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Így jártam anyátokkal, egy amerikai sz@ropera, Én ilyeneket nem nézek. Nekem normális sorozatok mennek a tévémben.


Robin Hood, igen az emberi gyarlóság. Ennyi erővel mondani lehetne a Bencékre, hogy Istenes Bence, a Miklósokra, hogy Berényi Miki, meg ilyenek. Hol érdekel bennünket az ilyen csúfolódás. Büszkébb emberek vagyunk Mi ennél :)

2018. nov. 11. 13:46
 22/32 anonim ***** válasza:
34%

Miért keltenr irígységet egy csúnya és kisebbségi név?:-D


Én nagyon szomorú lennék ha Robinnak hívnának, kivéve ha lakatos vagy Kalányos a vezetéknév. Az Ádám legalább vállalható. Pluszban külföldön a Robin inkább női név, hiába számít uniszexnek.


Én 4 Robint ismerek, egyik se a magyar családokból került ki :-D

2018. nov. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

A Robin az szép és egyedi név. Szerintem igazán jó ötlet, de ha nem akarjátok, hogy az apja nevét kapja akkor, az Ádám név.

Persze akár lehet Ádám Robin, vagy Robin Ádám, de ez a vezetéknévtől függ.

Akár hasonló csengésű nevet is lehet adni pl. Ábel, Áron, Ákos vagy Róbert, Roland, Rómeó.

2018. nov. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Létezik ilyen kombináció is, hogy Ádin:):):):)

Amúgy nemtom h melyik ezek mind közül a legszebb:):):)

2018. nov. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
79%
Robin mitől lenne egyedi? :-D Az utóbbi 5 évben olyan tucat lett mint a Benett meg a Noel és hasonlóképp nőies is. Nem adnék nőies nevet a fiamnak.
2018. nov. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Robin Hood.
2018. nov. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
77%

De ha lehet Batman, akkor inkább legyen Batman!


Más név szóba se jöhet? Tényleg sok van, láttam.

2018. nov. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Miért lennék irigy egy olyan névre, amit borzalmasnak tartok? Butaságot beszélsz. Ráadásul valaki írta is: mivel bárki adhatja ezt a nevet, sőt akár fel is veheti felnőttkorában, miért irigykedne bárki is? Annak sincs oka rá, akinek tetszik. Akinek nem, annak meg pláne.

Mellesleg a gyerek NEM a nevétől lesz egyedi, hanem a személyiségétől (már ha...).

2018. nov. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket se adnám, de az Ádám viselhetőbb. Mondjuk nekem a Robin sem furcsa, van ismerősöm (magyar) evvel a névvel, akit kedvelek, tehát megszoktam. Ő szereti.
2018. nov. 12. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Ádám.
2018. nov. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!