Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha ebben a kategóriában...

Ha ebben a kategóriában teszek fel kérdést a tudatlanságom miatt, sokszor bántó, kioktató, durva válaszokat kapok. De nem csak én. Miért?

Figyelt kérdés
Miért kell lehordani a másikat a sárga földig ahelyett hogy a kérdésre válaszolnának? Másoknál is olvasom hogy kérdeznek vmit és utánna még odaírják hogy légyszi ne bántsatok.( Meg hasonlók.) Egyes válaszolók olyan buk@k,hogy nem is értem miért írnak akkor.
2018. nov. 20. 07:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
90%

Én személy szerint azt figyeltem meg, hogy tényleg vannak olyan sötét, tudatlan lányok és nők, akik vérlázítóan ostobák, és az alacsonyabb ingerküszöbű nők zsebében bizony nyílik a bicska, hogy ezek így, ennyi ésszel anyák, vagy lesznek anyák...

Meg nyilván vannak a szuperanyuk, akik amúgy is jobban tudnak mindent. Akkor is hülye vagy, ha nem vagy az, de máshogy gondolod, mint ő. Ez már szülés előtt is hülye volt, sajnos van ilyen.

Meg vannak a keserű, kétségbeesett nők, akiket valahol meg is lehet érteni, bár szánalmas, amit csinálnak. Ők azok, akiknek nehezen, vagy egyáltalán nem jön össze, és elemi gyűlölettel vannak azok iránt, akik akár tudatlanságuk, akár idiozizmusuk miatt, de egyből megfogannak, akár tizenévesen, szar kapcsolatba, rossz körülmények közé. Ilyenek is voltak mindig, lesznek is sajnos, szegények itt élik ki magukat.

2018. nov. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Azért, mert ez az internet, minden fórum ilyen, név nélkül válaszolnak, nekem azért az fura, hogy ha én megszoktam ezt tizenx év alatt, akkor másnak, hogyan lehet újdonság, hogy bunkok a netes válaszolók, mindig azok voltak.
2018. nov. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!