Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hány kilótól használtatok...

Ti hány kilótól használtatok kengurut?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretném már kenguruban vinni a babám, viszont nem tudom hogy elég nagy-e már hozzá. Most 4300 gramm, 58 centi, 10 hetes. Nem az a pufók baba, inkább az a vékonyka. Várjunk még szerintetek?

(Igen tudom hogy kendőben már rég hordozhatnám és a gerincének is sokkal jobb és érdemes beruházni rá... nincs kendőm! Kengurum van! Kérlek a kérdésemre válaszoljatok, ne a kendőt ajánljátok!☺)



2018. nov. 26. 07:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

A hordozás módja eleve nem kilófüggő, hanem gerinc erősség függő, hogy mennyire tudja tartani magát. Nézd meg a kengurud használati utasítását, hogy mennyi idősen hogy szabad használni. Kialakításfüggő, van, amit már újszülött kortól ajánl a gyártó, van, amit 4 hónapos kortól, baromira nem mindegy, milyen eszközöd van.


Amúgy meg szar a gerincének, akárhogy csűrjük-csavarjuk.

2018. nov. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%

Kengurut sehány kilótól nem használtam és nem is használnék.


Időnként elgondolkodom a babás hirdetélseket olvasva, hogy "alig/néhányszor használt kenguru eladó" -ilyenkor senkiben nem merül fel, hogy vajon miért csak pár alkalommal használta a tulaj?

2018. nov. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
55%

Akkor nem ajánlgatom a kendőt 😂


Kenguru jó lenne a lányomnak már 3,5 kg-tól


Nem marad meg benne

Egyáltalán

Üvölt, kifeszíti magát

Úgyh áll a dobozában


Próbálgasd..

Nekem nem ment..pedig nem egyszer raktam csak bele..


Szóval, ha a kengurud leírasa engedi, akkor simán kezdheted ( nekem 3,5 kg-tól, újszülött kortól való Chicco-m van)



Én végül beszereztem kendőt ( abban meg alszik is) épp bajban vagyok a váltással...

Még mindig nem marad meg a kenguruban, rugalmas kedő pedig már kevés 6,5 kg

2018. nov. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
53%

4. Vagyok

Csak a többieknek megnyugtatásra a lányom már ül ( magától)

2018. nov. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
62%
A kenguru szar. Nr hasznalj kengurut, olvass utana. Hasznalj rugalmas kendot vagy babakocsit. (nyugodtan lepontozhattok, jaa amugy a szar kengurun rajta van mekkora gyereket lehet benne megnyomoritani)
2018. nov. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Első szégyelld magad! Hogy lehet ilyet mondani, kicsit nézzél már magadba!


A többieknek köszönöm, nagyon szeretnénk kendőt de jelenleg csak kengurunk van. Ajándékba kaptuk egy ismerőstől de ő csak babakocsit használt, nem tudja mikortól használható. :/

2018. nov. 26. 08:27
 7/23 anonim ***** válasza:
40%

9 hónaposan használtuk, egy-két alkalommal, mert a férjem nem hitte el, hogy meg tud tanulni kendőt kötni.

Aztán rájött, hogy oka lehet, hogy én gond nélkül tudok hordozni 8-10 órát (pl. mikor állatkertbe mentünk), neki meg fél óra alatt leszakad a háta.

Arra jó, hogy apa is felfedezte a hordozás örömét, és motiválta, hogy megtanuljon kendőzni.

Kengurut én csak olyanoknál látok, akiknek csak ezekre a filléres carokra telik, és nem tud 5ezret rászánni egy használt kendőre. De nekik direkt jó is, ha megnyomorodik, mert dupla családit kap és gyün a szegiiijjj.

2018. nov. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
73%

7: Én szégyelljem magam, hogy téged nem érdekel a saját gyereked testi épsége?

Jó, én kérek elnézést...

És akkor most nem nyaklik előre a feje egy 10 hetes babának, és nem záródik el a légút?

2018. nov. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
79%
Ha tudod, hogy a kengurú egészségtelen, káros a babának, akkor miért akarsz neki szándékosan rosszat? A saját kényelmed miatt? :(
2018. nov. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
85%

Semekkora gyerekkel nem használnék kengurut csak azért mert van, akkor inkább babakocsiban tologatom.

Én is kaptam egyet, ronda karácsonyi pulcsim is van mégse szoktam hordani.

Használt hordozós csoportokban Nandut, Little frogot elég olcsón lehet már kapni.

2018. nov. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!