Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hány kilótól használtatok...

Ti hány kilótól használtatok kengurut?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretném már kenguruban vinni a babám, viszont nem tudom hogy elég nagy-e már hozzá. Most 4300 gramm, 58 centi, 10 hetes. Nem az a pufók baba, inkább az a vékonyka. Várjunk még szerintetek?

(Igen tudom hogy kendőben már rég hordozhatnám és a gerincének is sokkal jobb és érdemes beruházni rá... nincs kendőm! Kengurum van! Kérlek a kérdésemre válaszoljatok, ne a kendőt ajánljátok!☺)



2018. nov. 26. 07:50
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
12:58asnak továbbra is köszönöm! A többieknek meg akkor leírom újra hogy NEM volt még benne a kisfiam SOHA! Most is azért vettem csak elő hogy tudjak róla képet csinálni! Nyilván utána akartam járni mielőtt bele tettem volna, ezért is tettem fel ezt a kérdést!! De már meg is bántam, gondolhattam volna hogy itt csak habzó szájjal veretés lesz. (Kivéve persze annak a pár normális válaszadónak, nekik is köszönöm szépen!)
2018. nov. 26. 14:23
 22/23 anonim ***** válasza:
0%
Akkor is röhej ez a hisztéria, amit csaptok, mi is kaptunk kengurut, nem használtuk, mellesleg szerintem simán lehetett volna, csak hát a kenguru szótól is megvadultok, így meg nem meri az ember, engem is, a férjemet is raktak kenguruba és semmilyen mozgásszervi bajunk nincsen, sőt nagy eséllyel a legtöbbetek szintén volt kenguruban, csak az ember nem mondhatja, hogy ha xar lenne, akkor nem lehetne gyártani, hiszen ott van pl. a bébikomp is, ami tényleg nem jó, mégis kapható.
2018. nov. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

3 gyerekem van. Az első olyan 3x volt kenguruban, akkor még nem folyt a csapból, hogy mennyire káros. A második 2x volt benne összesen (másikban, újszülött kortól használhatóban), el is adtam gyorsan. A harmadikhoz nem vettem, bőven megteszi a babakocsi, szerintem mindkettőnknek kényelmesebb. Nyilván nem akarok ártani a saját gyerekemnek.

Ellenben:

"Kengurut én csak olyanoknál látok, akiknek csak ezekre a filléres carokra telik, és nem tud 5ezret rászánni egy használt kendőre. De nekik direkt jó is, ha megnyomorodik, mert dupla családit kap és gyün a szegiiijjj." => Ez nem érzi túlzásnak a hozzászólását?

Akármi is a véleményem, ez a stílus nálam kiverte a biztit, a kedves hozzászóló lehet kapott volna olyat visszakézből, hogy egyből magába száll...

(60ezerért vettem babakocsit használtan, alsó testvérülésest, mivel a középső is szokott még benne ülni. Csak erre telt ugye... De nekünk megteszi. A kengurut, ami a második gyereknél volt, 7ezerért vettem használtan, eredeti ára egy Deák Fecó, de bevallom, nem jött be, így annyiért el is ment, amiért vettem.)

2018. dec. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!