Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dajkák, óvónők ti az oviban...

Dajkák, óvónők ti az oviban mennyire betegedtek le a gyerekektől?

Figyelt kérdés

2018. nov. 27. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hányós-hasmenőst egyszer kaptam el lassan 6 év alatt, felső légútit viszont szinte folyamatosan. Nem durván, nincs lázam sosem, de sokat köhögök, folyik az orrom. A kolléganőim is kb így vannak.
2018. nov. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én évente egy hányásost biztos elkapok. Náthát ritkán, torolfájós, köhögős nyavaja gyakoribb. Idén nehezebben viselem, 3 hete nem jövök ki a köhögésből
2018. dec. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én gyerekosztályon dolgozom. Minden évben 1x egy nagyon erős megfázást kapok el, amivel 2-3 hétig s elszenvedek, de ezt leszámítva soha semmi.

Volt kolléganőm aki szünet nélkül ment egyik nyavajából a másikba, így ő inkább szakmát váltott, mert nem bírta.

2018. dec. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!