Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a taktikátok arra az...

Mi a taktikátok arra az esetre, amikor megőrültök a gyerekektől?

Figyelt kérdés
Amikor nincs lehetőség elszabadulni otthonról, de mégsincs kedvetek játszani, hallgatni őket, egész egyszerűen csak egyedül szeretnétek lenni? Van valami taktikátok, hogy "gyorsabban" teljen az idő ilyenkor? (1.5 és 3.5 évesek)
2017. máj. 18. 16:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Ilyenkor mindenki jobban jár egy kis mesenézéssel.
2017. máj. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
Kitalálok valamit ami sürgősen kell a boltból, megkérem a nagyik valamelyikét, hogy legyen velük addig, én leszaladok a boltba, közben feltöltődök, beszélgetek felnőtt emberekkel is és utána tudok tovább foglalkozni a gyerekeimmel. Vagy áthívom az egyik barátnőmet a gyerekével, a gyerekek játszanak együtt, mi meg beszélgetünk, ha egyik sem lehetséges lefoglalom őket valami játékkal amihez nem kell én egy 5-10 percig.
2017. máj. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
27%
Ugy,hogy nem szulok.:D
2017. máj. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszi a sok tippet!

3-as: ez utólag már nem egy lehetséges opció.

2017. máj. 18. 16:45
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
A barátnőm anyukája mesélte,hogy mikor kicsik voltak barátnőmék (ikrek) kiszórt egy csomag zizit a padlóra. Mire összeszedték szusszant kicsit.
2017. máj. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk is ilyenkor jön h kapcsolok egy mesét.

Ő nézi, én kimegyek az erkélyre egy tekjeskávéval.

Ha mázlim van nem jön utánam még meg nem iszom.

Ritka alkalom ha sikerül elfogyasztanom :(


A másik, ha adok neki olyat amit elvilegnem kaphat meg ( dvd, cd) a rossz cd-ket leszórom a földre. Még azt pakolgatja addig megiszom a maradék kv-m ;)

2017. máj. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
Mese néha bejön, vagy valami rágcsi, meg van egy-egy doboz elrakott játék, az egyikben egy halom kinderjáték, azt előveszem. Vagy kirakok egy matracot, hogy ugráljanak. Hasonló korú gyerekeim vannak.
2017. máj. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 jafnrétti ***** válasza:
42%

Nálunk ez még bejön, nálatok már nem biztos, de én a kicsivel vagyok csak itthon, a nagy iskolás. Ha a kicsinek nagyon hisztis, cirkuszolós napja van (szerencsére ez ritka), akkor egyszerűen elmegyünk egy nagy sétára. Babakocsiban mindig lenyugszik, a levegőn már jó a kedve. De ha azon ritka alkalmak egyike van, hogy a babakocsiban is csinálja a fesztivált, akkor megy a hátamra csatosban, és úgy járunk egy nagyot. Ezt amúgy a alkásban is be szoktam vetni, ha dolgom van, de nem hagyja, hogy csináljam.

Vagy csak szimplán leviszem a játszótérre, ha enyhébb fokú a hiszti, ott kirohangálja magát, és mire felmegyünk, már nyugi van.

2017. máj. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
63%

Hat először is megpróbalok nem agyvérzést kapni.

Ha nyar van belerakom őket pancsolni a vizbe azt mindenki szereti a melegbe.

Ha ilyen idö van mint most akkor hagyom had pakoljanak meg csinalják ami jól esik tisztességes keretek között (tehat nem a 220ba nyúlkálni)

a mese nálunk is bejön az egyik gyereknél. a fiamat nem erdekli.

Van hogy beengedem a kutyát addig és rohannak utána, de van hogy a macskát akkor azt keresik.

vagy kapcsolok a youtube-on zenét.

akkor tancolnak.

de olyan is volt mar hogy elbujtam előlük a fürdőszobába bezártam az ajtót ők meg kopogtak. én meg mondtam ki az?

es röhögtek... kb.... vagy azt mondtam jójjön vissza később most nem erek rá.

2017. máj. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%
Betettem őket egy kád habos vízbe, nem érdekelt, hogy pacsálnak, én meg addig beültem melléjük a wc tetejére olvasni. Egyedül nem lehet őket hagyni, de annyira mégis lefoglalják magukat, hogy kikapcsoljak és negyed órát olvassak és igyak egy teát. Mire kihűl a víz, lehiggadok én is. Ők meg kicsit kihancúrozzák maguk, onnantól már tudnak ülni a fenekükön.
2017. máj. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!