Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ettől most rossz vagyok?

Ettől most rossz vagyok?

Figyelt kérdés

Napok óta idegörlő állapotban vagyok..

Nincs kedvem még facebookozni, pláne meg utcàra menni..

Mindenhol kismamák, ismerősök, akikről tudom, nem tartották meg a babát..

Pl. a minap is, mennem kellett dokihoz és ott volt a buszmegállóban egy nő, akiről tudom, hogy pusztán azért volt több megszakítása is, mert nem akart a kettő mellé, gyereket.

Ő tudja mi történt velem, mert sógornőm jó ismerőse. Tudja, hogy már évek óta küzdök, hogy 3 babam meghalt, születése előtt..tudja, hogy utóbbinál èn is majdnem meghaltam..talán még a felmerülő lombikról nem tudhat..

Èn mindig gratulálok, ha ismerős/ismeretlen babás lesz, még arra is szoktam gondolni, vajon mennyit küzdhettek a kis csodájukért...?!

Mégis megszakad a szívem, hogy körülöttem szinte mindenki terhes, frissen szült vagy terhesség megszakításos.... :(



2018. nov. 28. 23:27
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Elolvastad az összes hozzászólást vagy mondjuk csak egy sort, amit rossz kedved miatt, totálisan rosszul értelmeztél???


Hol jön az le, melyik mondatomból, hogy irigy vagyok????

Imádom a gyerekeket, sokat vagyok közöttük, a szakmámból adódóan is és a családban is!

Nagyon vágyom gyermekre, de nem vagyok irigy! Szomrú vagyok, amiért nekem még nincs! De nem irigylem!!! Sőt, le is írtam, hogy gratulálok, mindig, és együtt érzek azokkal, akiknek nehezen sikerült! Még azt is leírtam, hogy a terhesség megszakítás miatt sem ítélek, hanem csak szomorú vagyok!

Nem tudom miért vagy ilyen, de megkeseredett és gonosz vagy, ebben biztos vagyok!

Továbbiakban nem érdekel, miket írsz!!!

2018. nov. 29. 13:55
 12/18 anonim ***** válasza:
63%
Keress orvosi segítséget. Màrmint lelki segítséget, mert annyira rà vagy kattanva arra hogy gyereket akarsz, hogy lassan be fogsz csavarodni, megkeseredsz. Keress valami hobbit ami lefoglal. Nem vagy rossz ember csak olyasmit erőltetsz amit a tested nem akar vagy nem alkalmas rà. Az ilyen problémàk okkal vannak. Az erőltetésből nem sok jó szokott kisülni. Örökbefogadàsra gondoltàl màr?
2018. nov. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

"Nem vagy rossz ember csak olyasmit erőltetsz amit a tested nem akar vagy nem alkalmas rá.."


Orvos esetleg látnok vagy, hogy ezt így a testem és szerveim kivizsgálása nélkül, néhány mondatomból, megállapítottad??????

2018. nov. 29. 19:36
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem kell rögtön hisztizni se tàmadni. A meddőségnek vagy annak ha valaki nem tud kihordani egy gyereket majd élve megszülni annak oka van. A tested valamiért tiltakozik. Mit nem tudsz ezen felfogni? Ehhez nem kell orvosnak lenni mert az ilyen esetekben mikor ennyire nem akar összejönni, egyértelmű. Aki egészséges testileg az teherbe tud esni valamint tud gyereket kihordani és megszülni is, ha akar gyereket.

Mit kell pattogni? Teljesen normàlis hangnemben és stílusban írtam. Úgy làtszik màr késő és teljesen megkeseredett, frusztràlt nő lett belőled. Kàr.

2018. nov. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Pff. Akinek volt már abortusza bizonyos okokból amiről te nem tudsz h miért vettetek el és te elítéled őket de mindenki más fényezzen téged nem? Hogy lehetsz ilyen nő isten ezért ver te gondot bajod h nem tudsz teherbe esni ezért miért sajnáljon minden ember? Tudom járni fog piros de ezvan fogadd el az igazságot!!! Puszi
2018. nov. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Iszonyatos ember vagy! :(

Lelketlen, szívtelen és érzéketlen ember vagy! Nem tudom felfogni, miért írod ezeket...de nem is érdekel! Te attól vagy boldog, ha megtaposhatsz egy lelkileg labilis embert! Menj és tapsold meg magad, hogy ilyen ember lettél! Rendkívül gonosz vagy, a gonoszok között is a legnagyobb! El sem tudom mondani mennyire gyűlöllek és megvetlek!!!!

2018. nov. 29. 23:00
 17/18 anonim ***** válasza:

Ez nagyon beteg

Hahahahahaha 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

2018. nov. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne haragudj meg, de látszik az írásodon, hogy valami nem ok már a fejedben.

"Pl. a minap is, mennem kellett dokihoz és ott volt a buszmegállóban egy nő, akiről tudom, hogy pusztán azért volt több megszakítása is, mert nem akart a kettő mellé, gyereket.

Ő tudja mi történt velem, mert sógornőm jó ismerőse. Tudja, hogy már évek óta küzdök, hogy 3 babam meghalt, születése előtt..tudja, hogy utóbbinál èn is majdnem meghaltam..talán még a felmerülő lombikról nem tudhat.." És? Mit vársz Tőle, mit kéne tennie? Gondolom ha beszélne veled, elmondaná, hogy sajnálja, akkor az lenne a gond, mert minek szól bele. Az nem tudom, miért lényeges, hogy hány abortusza volt, mivel nem Te élet az ő életét, nem neked kell megküzdened a gondjaival. Neked is nehéz, ezt aláírom, de ne alkoss olyanokról véleményt, akikről amúgy keveset tudsz, azt is a sógornőd útján.



Nem vagy rossz, gonosz sem, ezek a veszteségek, próbálkozások mindenkit megviselnének. Viszont nem állhatnak abból sem a napjaid, hogy vársz, vágyakozol. Keress magadnak hobbit, kösd le magad, tanulj pl. nyelvet, az mindig jól jön és akár kisbaba mellett is folytathatod.

2018. dec. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!